Vladimir Boljević: Srećan sam što sam dobio priliku da obučem dres reprezentacije

Piše: Vladan 717 pregleda Dodaj komentar
Crna Gora je juče u Viborgu poražena od Danske 2-1 u prijateljskom meču koji je selektoru Brnoviću poslužio kao provjera snaga pred najvažniji meč u kvalifikacijama protiv Švedske.

Na utakmici u Viborgu u 59.minutu igre svoju šansu da debituje u dresu nacionalnog tima dobio je fudbaler AEK-a iz Larnake Vladimir Boljević.

Izuzetno sam srećan što sam dobio priliku da obučem dres reprezentacije Crne Gore. Zaista je sjajan osjećaj kada dobijete priliku da se borite za svoju zemlju. Žao mi je što nismo uspjeli da sačuvamo prednost iz prvog poluvremena i iz Danske se vratimo sa pozitivnim rezultatom – rekao nam je Boljević.

On ističe da se ova utakmica mora brzo zaboraviti i da se već danas treba okrenuti pripremama za meč sa Švedskom.

– Nikada nije lako kada izgubite meč, bez obzira da li je takmičarski ili prijateljski. Međutim, šta je tu je, moramo već danas mislima biti skoncentrisani na Švedsku. Naporno ćemo raditi kako bi što spremnije ušli u taj, za nas, najvažniji meč u kvalifikacijama – zaključio je Boljević.