Vešović i Rijeka sanjaju zvjezdice

Piše: Reprezentacija.me 908 pregleda Dodaj komentar

Grad rokenrola spreman je za veliku fudbalsku žurku…

Rijeka i naš Marko Vešović imaju samo jedan san da nakon večerašnjih 90 minuta na “Rujevici” iznad Jadranskog mora zasijaju zvjezdice Lige šampiona.

Hrvatski šampion nakon poraza 2:1 u Pireju u revanšu (20.45h) plej-ofa dočekuje Olimpijakos.

“Svjesni smo kvaliteta i snage protivnika koji gostuje na Rujevici, ali ispred nas je izazovnih 90 minuta i napravićemo sve da odigramo kvalitetno. Pozitivnu energiju pokušaćemo da pretočimo u kvalitetnu igru”, poručio je Matjaž Kek, trener Rijeke.

Maribor je kroz istoriju već osjetio čari igranja u Ligi šampiona, a večeras će imati još jednu veliku šansu. Tim iz Ljubljane, baš kao i Rijeka, juri 2:1 iz prvog meča, ali protiv skromnijeg rivala Hapoela iz Berševe.

Priču oko prolaska u elitu večeras bi lagano trebalo da završe Sevilja i Napoli, dok je Seltik praktično već u Ligi šampiona.