Vešović i Rijeka korak bliže tituli!

Piše: Ognjen 901 pregleda Dodaj komentar

Rijeka se ne zaustavlja, Dinamo posrće a borba za titulu postaje sve nazanimljivija!

Riječani su pred svojim navijačima savladali Osijek rezultatom 2:0 a u istom danu i dočekali poraz Dinama od Belupa rezultatom 2:1.

Sada, nakon 30 kola, Vešović i drugovi imaju čak 8 bodova više od Zagrepčana i praktično su na korak od titule od istorijske titule.

Naš reprezentativac u duelu sa Osijekom proveo je 90 minuta na terenu, nad njim je napravljen penal kod drugog gola a igru je napustio u 2. minutu sudijske nadoknade.

Rijeka (4-2-3-1): Prskalo – Ristovski, Župarić, Elez, Zuta – Mišić, Bradarić – Vešović, Andrijašević, Bezjak – Gavranović.
Osijek (4-3-3-1): Malenica – Matas, Lukić, Barać, Barišić – Lesjak, Mioč, Škorić – Perošević, Ejupi, Boban.