Veliki jubilej – stoti gol Admira Adrovića u CFL

Piše: Ognjen 229 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri Petrovca i OFK Titograda remizirali su u 24. kolu Telekom 1.CFL rezultatom 1:1. U tradicionalno tvrdom okršaju dvije ekipe domaćin je prvi poveo u 67′ minutu. Na asistenciju Petra Vukčevića gol glavom postigao je Miloš Kalezić.

Svoj 100. pogodak i gol za izjednačenje OFK Titograda u 83′ minutu postigao je Admir Adrović, najbolji strijelac u istoriji crnogorskog klupskog fudbala!

TELEKOM 1. CFL 19/20
24. kolo
Stadion pod Malim brdom, Petrovac
30.05.2020.
20:00h

Glavni sudija: Milovan Milačić, I pomoćnik: Vladan Todorović, II pomoćnik: Veselin Đuranović, Četvrti sudija: Miraš Cerović, Kontrolor suđenja: Božo Ćorsović, Delegat: Davor Franović