Velika pobjeda Budućnosti nad Odenzeom!

Piše: Ognjen 752 pregleda Dodaj komentar

Rukometašice Budućnosti savladale su danski Odenze 26:22 i obezbijedile plasman u glavnu fazu Lige šampiona.

I ne broji se samo pobjeda u ovom meču već i velikih 6 bodova koje će dame u “plavim” dresovima prenijeti u drugu fazu.

Dvostruke šampionke Evrope su meč prelomile tri i po minuta prije kraja kada je Katarina Bulatović pogodila za nedostižnih +3.

Uz dosta oscilacija vrijedan pomena jeste i kraj prvog odnosno početak drugog poluvremena kada su izabranice Dragana Adžića pokazale kako se stiže a potom i preokreće rezultat.

U nastavku, zrela i sigurna igra uz još veću sigurnost na golu u prelomnim momentima.

Fantastična je bila Đina Jauković sa osam golova, Milena Raičević je postigla 5 uz par magičnih asistencija a jedan manje dala je Kaća Bulatović, dva u najvažnijim momentima kada se lomio meč…

Ne treba izostaviti ni učinak golmanke Zokebi de Paule koja je imala par ključnih intervencija u momentima kada se sve rešavalo kao i Marine Rajčić koja je nastavila sa dobrim partijama od starta sezone.

U posljednjem susretu prve faze Lige šampiona Budućnost idućeg vikenda dočekuje otpisani Larvik.

Zaslužile su ove djevojke punu “Moraču”…