Vaterpolisti remizirali sa Italijom

Piše: Reprezentacija.me 856 pregleda Dodaj komentar

vaterpolisti-danas-nedjelje-turniru-grckoj-slika-159828Nakon poraza od Mađarske na startu i pobjede nad Srbijom, crnogorski vaterpolisti su upisali i remi na Samarcidis kupu u grčkoj Lamiji – pobjednika nije bilo u duelu sa Italijom (10:10).

Crna Gora je u prvih 11 minuta igre imala dva puta po tri gola prednosti (4:1 i 5:2), a “azuri” su preokrenuli do kraja treće četvrtine sna 8:7.

U posljednjih osam minuta je Italija imala i 9:7, a onda su poravnali Luka Sekulić i Aleksandar Ivović.

Konačan rezultat je postavio Draško Brguljan dva minuta i 47 sekundi prije kraja.

Najefikasniji u našem timu je bio Mlađan Janović sa četiri gola (dva iz peterca), Ivović je dao dva, a po jedan Sekulić, Draško Brguljan, Uroš Čučković i Antonio Petrović.

Posljednji meč na turniru Crna Gora igra sjutra (09.15 ujutru), a rival je domaćin Grčka.