Učinak naših internacionalaca proteklog vikenda

Piše: Reprezentacija.me 789 pregleda Dodaj komentar

crna-gora_1317925095_420x0AUSTRIJA

Nikola Vujadinović (Šturm) – Igrao svih 90 minuta u porazu od Salcburga 0:3.

Argzim Redžović (Kapfenberg) – U igru ušao u posljednjim trenucima meča na gostovanju Gredigu. Kapfenberg slavio 1:0.

BELGIJA

Predrag Filipović (Alst) – Odigrao svih 90 minuta u važnoj pobjedi nad Briselom 2:1.

Uroš Delić (Alst) – Ustalio se u startnih 11 Alsta. Protiv Brisela igrao cio meč.

Petar Bojović (Virton) – I pored poraza na gostovanju Patrou (3:2) Virton zadržao prvo mjesto. Naš internacionalac igrao svih 90 minuta.

HRVATSKA

Fatos Bećiraj (Dinamo) – U igru ušao na startu drugog poluvremena. Nakon samo tri minuta donio prednost Dinamu koji je na kraju slavio sa 3:0 na gostovanju Zagrebu.

KIPAR

Srđan Blažić (Nea Salamis) – Ostano nesavladan na gostovanju Olimpijakosu 0:0.

FRANCUSKA

Marko Baša (Francuska) – Lil je na svom terenu demolirao ekipu Loriena sa 5:0. Tandem u odbrani Baša-Beria besprekoran tokom svih 90 minuta.

NJEMAČKA

Miloš Mandić (Obernojland) – Obernojland igra odlično u nastavku šampionata i već su pobjegli iz „crvene“ zone. Mandić nesavladan na gostovanju rezervama Sent Paulija, meč okončan bez golova.

GRČKA

Mladen Kašćelan (Pantrakikos) – Odigrao cio meč protiv OFI-ja. Pantarkikos trijumfom od 3:1 zadržao šanse za opstanak, sada imaju bod više od Arisa koji je prvi ispod „crte“.

MAĐARSKA

Marko Vidović (Eger) – Vidovićev Eger sve bliži durgoj ligi. Poraz od MTK-a na svom terenu 0:3 ih je zacementirao na dnu tabele. Naš internacionalaca igrao cio meč.

Marko Vukasović (Kečkemet) – Na terenu protiv Lombard Pape prove svih 90 minuta. Kečkemet osvojio sva tri boda pobijedivši sa 2:0.

Vladan Savić (Kečkemet) – U igru ušao 20 minuta prije kraja.

Mladen Božović (Videoton) – Porazom na gostovanju Diosđeru 2:1 Videoton izgubio šanse za osvajanje titule. Božović nije uspio da spriječi poraz svog tima.

IZRAEL

Vladimir Gluščević (Hapoel Haifa) – Zamijenjen na poluvremenu meča protiv imenjaka iz Ramat Gana. Tim iz Haife slavio 1:0.

ITALIJA

Mirko Vučinić (Juventus) – Vučinić je sa dva postignuta gola donio pobjedu Juventusu nad Peskarom 2:1. Nakon drugog gola u 79.minutu Konte ga je zamijenio.

Stevan Jovetić (Fiorentina) – Doživio povredu u 45.minutu meča sa Milanom. Još uvijek nije poznato koliko će trajati oporavak. Fiorentina osvojila bod odigravši 2:2.

Stefan Savić (Fiorentina) – Kao i Jovetić i Savić je na meču sa Milanom teren napustio zbog povrede. On je iz igre izašao u 30.minutu.

JUŽNA KOREJA

Dejan Damjanović (Seul) – Nastavlja se loša forma Seula i dobra forma Damjanovića. Seul je remizirao 2:2 sa Ulsanom, a Damjanović je postigao gol za 2:0.

Bogdan Milić (Suvon Siti) – Postigao izjednačujući gol za svoj tim na gostovanju Gvanžuu. Suvon je na kraju slavio sa 4:3.

MOLDAVIJA

Miloš Krkotić (Dačija) – Postigao pogodak za 2:0 protiv Sperance, a onda je zamijenjen na poluvremenu.

Janko Tumbasević (Dačija) – Igrao svih 90 minuta protiv Sperance, pogodio za 1:0 u 28.minutu. Dačija slavila sa 3:2.

POLJSKA

Marko Ćetković (Podbeskidze) – Zamijenjen u  69.minutu na gostovanju Ruhu iz Horcova. Podbeskidze slavile na gostovanju 3:1.

Vladimir Boljević (Krakovija) – Odigrao cio meč protiv Dolčana. Krakovija doživjela i drugi uzastopni poraz, ovoga puta bodove iz Krakova je odnio tim Dolčana koji je slavio sa 2:0.

RUMUNIJA

Branko Grahovac (Ocelul) – Nesavladan na gostovanju Vitorulu, meč okončan bez golova.

RUSIJA

Vladimir Božović (Morodovija) – Proveo svih 90 minuta na terenu. Morodovija remizirala 0:0 protiv Krasnodara.

SRBIJA

Boban Bajković (C.Zvezda) – Sačuvao svoj gol na gostovanju Smederevu. Zvezda slavila 1:0.

Marko Vešović (C.Zvezda) – Odigrao cio meč protiv Smedereva.

Milko Novaković (BSK Borča) – Odigrao cio meč protiv Radničkog.

Srđan Ajković (BSK Borča) – Iz igre izašao u 83.minutu. BSK slavio na svom terenu protiv Radničkog iz Niša sa 2:1.

Vladan Adžić (OFK Beograd) – Odigrao dobar meč protiv Javora, proveo svih 90 minuta na terenu.

Petar Grbić (OFK Beograd) – Ponovo strijelac za „romantičare“ koji su zahvaljujući jegovom golu osvojili bod protiv Javora (1:1).

Igor Ivanović (OFK Beograd) – Zamijenjen u 72.minutu na meču sa Javorom.

Luka Petričević (Jagodina) – U igru protiv Rada ušao u 87.minutu. Jagodina slavila sa ubjedljivih 3:0.

Nebojša Kosović (Vojvodina) – Odigrao posljednjih par minuta u velikoj pobjedi nad Partizanom u Beogradu 2:1.

Jovan Vučinić (Čukarički) – U igru ušao u 65.minutu. Čukarički remizirao bez golova protiv Bežanije.

Šaleta Kordić (Novi Sad) – Zamijenjen tri minuta prije kraja meča protiv Proletera. Novi Sad ubjedljivo poražen 3:0.

Darko Božović (Bežanija) – Ostao nesavladan na gostovanju Čukaričkom.

Radisav Sekulić (Bežanija) – Igrao cio meč protiv Čukaričkog.

Mirko Mustur (Bežanija) – Odigrao svih 90 minuta.

Igor Zonjić (Teleoptik) – Standardno dobar protiv Kolubare (0:0), igrao cio meč.

Marko Janković (Teleoptik) – Izborio mjesto standardnog igrača u Teleoptiku. Protiv Kolubare igrao svih 90 minuta.

Gojko Žižić (Banat) – Odigrao cio meč protiv Borca iz Čačka. Banat slavio sa 1:0.

Marko Mugoša (Borac Čačak) – Dejan Vukićević ga je zamijenio nakon 55.minuta igre. Borac sve dalje od povratka u Prvu ligu Srbije.

SLOVENIJA

Nikola Nikezić (Olimpija) – Dvostruki strijelac za Olimpiju koja je na gostovanju sa 4:0 savladala Triglav.

ŠVAJCARSKA

Elsad Zverotić (Jang bojs) – Zamijenjen u 73.minutu meča protiv Serveta. Jang bojs nastavlja sa lošom formom, Servet slavio sa 2:0.

TURSKA

Ivan Kecojević (Gaziantep) – Odigrao svih 90 minuta na gostovanju Genčerbirliđiju (2:2).

UKRAJINA

Mirko Raičević (Hoverla) – U igru protiv Tavrije (2:0) ušao u sudijskoj nadokandi.