Piše: Reprezentacija.me 758 pregleda Dodaj komentar

fudbaleri crne goreOvdje možete pogledati učinak naših fudbalera u inostranstvu proteklog vikenda.

Miroslav Vujadinović (Vlaznija) – Nesavladan na gostovanju Bilisu 0-0.

Luka Tiodorović (Lušnja) – Zamijenjen u 71.minutu na gostovanju Besi (1-1).

AUSTRIJA

Nikola Vujadinović (Šturm) – Igrao svih 90 minuta u porazu od Volfsbergera 1-4.

BOSNA I HERCEGOVINA

Marko Raičević (Rudar Pr.) – Odigrao odlično 70.minuta na gostovanju Leotaru. Rudar slavio 0-1.

BELGIJA

Žarko Tomašević (Kortrajk) – Protiv Serkl Briža u igru ušao minut prije kraja utakmice. Kortrajk slavio sa 4-0.

Predrag Filipović (Alst) –  Iskusni defanzivac držao sve konce odbrane svog tima u trijumfu nad Virtonom 3-0.

Petar Bojović (Roselar) – Dobra partija u trijumfu nad Borinažom 3-2.

FRANCUSKA

Marko Baša (Lil) – Standardno dobar u odbrani Lila koji je slavio na gostovanju Ažaksjou.

GRUZIJA

Đorđe Krkeljić (Zugdidi) – Odigrao cio meč protiv Dile Gori (2-1).

NJEMAČKA

Milorad Peković (Hanza) – Zamijenjen u 83.minutu meča protiv Hemnicera. Hanza poražena na svom terenu 1-2.

Miloš Mandić (Švarc Vajs Reden) – Do povrede branio bez greške. Onda je na poluvremenu zamijenjen nakon čega je rezervni tim Hanovera dao tri gola njegovom timu i slavio sa 3-2.

MAĐARSKA

Stefan Denković (Puškaš Ak.) – Odigrao posljednjih 20 minuta utakmice sa Paksijem. Njegov tim je slavio sa 1-0.

Nebojša Kosović (Ujpešt) – U igru protiv Honveda ušao u 44.minutu, da bi u 86. pogodio gol rivala. To nije bilo dovoljno da njegov tim izbjegne poraz jer je Honved slavio sa 3-2.

Vukašin Poleksić (Kečkemet) – Nesavladan na gostovanju Mežkovešdu. Kečkemet odnio sva tri boda sa ovog gostavanja pobijedivši 0-1.

Darko Pavićević (Kečkemet) – Odigrao posljednjih 13 minuta utakmice sa Mežkovešdom.

IZRAEL

Petar Orlandić (Hapoel Tel Aviv) – Pogotkom četiri minuta prije kraja meča protiv Ironi Kirjat Šmone donio bod svom timu (1-1). Prethodno je u 71.minutu u igru ušao umjesto Antebija.

ITALIJA

Stefan Savić (Fiorentina) – Igrao svih 90 minuta u porazu od Lacija 0-1. Fiorentina sve dalja od trećeg mjesta koje vodi u Ligu šampiona.

JAPAN

Dženan Radončić (Omija Ardija)  – Debitovao za novi klub.  Zamijenjen u 53.minutu, a njegov tim je izgubio od Jokohame 2-0.

JERMENIJA

Darko Vučić (Alaškert) – Postigao gol za konačnih 0-3 protiv Ulisesa. Dobio drugi žuti karton zbog skidanja dresa nakon čega je isključen. Sve se izdešavalo u posljednjim trenucima meča.

MAKEDONIJA

Stevan Reljić (Vardar) – Odigrao cio meč na gostovanju Napredoku. Vardar je slavio sa 0-1.

HOLANDIJA

Luka Đorđević (Jong Tvente) – Igrao svih 90 minuta u porazu od Viljema iz Tilburga (1-2).

Aleksandar Boljević (Jong PSV) – Strijelac jednog gola u pobjedi na gostovanju Almereu (1-3). Zamijenjen u 78.minutu.

POLJSKA

Veljko Batrović (Viđev Lođ) – U igru ušao u 64.minutu. Viđev poražen na gostovanju Ruhu 2-1.

Vladimir Boljević (Krakovija) – Odigrao svih 90 minuta u porazu od Slaska 0-1.

SRBIJA

Filip Kasalica (C.Zvezda) – Odigrao posljednjih 10 minuta na gostovanju Jagodini. Zvezda slavila 2-0.

Savo Pavićević (C.Zvezda) – Igrao cio meč u Jagodini.

Đorđe Šušnjar (Jagodina) – U igru protiv Zvezde ušao u 72.minutu, nije uspio pomoći svom timu da izbjegne poraz.

Mitar Novaković (OFK Beograd) – Ušao u 67.minutu meča protiv Spartaka iz Subotice koji je okončan remijem 1-1.

Vladimir Volkov (Partizan) – Odigrao cio meč protiv Radničkog iz Niša (2-1).

Nikola Drinčić (Partizan) – Igrao svih 90 minuta protiv Radničkog, zaradio žuti karton.

Dejan Boljević (Čukarički) – U igru ušao par minuta prije kraja na gostovanju Slobodi u Užicu. Čukarički je slavio sa 1-2.

Ilija Radović (Spartak) – Igrao svih 90 minuta protiv OFK Beograda.

Stefan Cicmil (Spartak) – Zamijenjen u 83.minutu na gostovanju OFK Beogradu.

Bojan Zogović (Timok) – Primio jedan gol na meču sa Bežanijom (1-1).

Baćo Nikolić (Borac Čačak) – Na terenu protiv Metalca (0-0) proveo posljednjih 12 minuta.

Igor Zonjić (Mladost Lučani) – Odigrao svih 90 minuta protiv BSK iz Borče. Ekipa iz Lučana je slavila sa 1-0.