Učinak naših fudbalera proteklog vikenda

Piše: Reprezentacija.me 732 pregleda Dodaj komentar

Pogledajte učinak crnogorskih internacionalaca proteklog vikenda:

ALBANIJA

Miroslav Vujadinović (Vlaznija) – Jednom savladan u porazu od Fljamurtarija na svom terenu 0-1.

Blažo Rajović (Vlaznija) – Ponovo se vratio u Skadar i u premijernom meču poražen od svog bivšeg kluba. Igrao cio meč.

Simo Goranović (Besa) – Igrao svih 90 minuta na gostovanju Skenderbeguu. Besa poražena 1-0.

AUSTRIJA

Nikola Vujadinović (Šturm) – Vodećim golom pokrenuo tim iz Graca koji je slavio nakon osam mečeva bez pobjede. Savladan Volfsberger 4-1.

BJELORUSIJA

Nemanja Nikolić (Dinamo Minsk) – Odigrao svih 90 minuta u porazu na gostovanju Nemanu.

BELGIJA

Petar Bojović (Roselar) – Na terenu protiv Tubizea (3-3) proveo svih 90 minuta.

HRVATSKA

Fatos Bećiraj (Dinamo) – Ponovo strijelac za „modre“ koji su u Zagrebu savladali Istru 3-1.

ČEŠKA

Denis Cana (Varnsdorf) – Igrao cio meč u porazu od Hradeca 0-3.

FINSKA

Đorđe Vojvodić (OPS) – Ekipa iz Oulua doživjela debakl na gostovanju ekipi PK-35. Poraženi su sa čak 7-1. Vojvodić odigrao svih 90 minuta.

Saša Jovović (OPS) – Bez značajnijeg učinka u brodolomu na gostovanju u Vanti.

FRANCUSKA

Marko Baša (Lil) – Neprelazan u tandemu sa Simonom Kjaerom. Lil remizirao bez golova protiv Rena.

NJEMAČKA

Danko Bošković (Volfsburg Am.) – Zamijenjen u 57.minutu u porazu od Mepena 1-2.

Miloš Mandić (Švarc-Vajs) – Jednom savladan u remiju sa Vilhemshafenom 1-1.

MAĐARSKA

Marko Vukasović (Kečkemet) – Standaradan u ekipi Kečkemeta koja je poražena na gostovanju Ferencvarošu 1-0.

Nemanja Šćekić (Beškečaba)  -Primio tri gola u porazu og Niređihaze 2-3.

IRAN

Radomir Đalović (Sepahan) – Strijelac jedinog gola za svoj tim u remiju na gostovanju Damašu 1-1.

IZRAEL

Žarko Korać (Hapoel Haifa) – Učestvovao u remiju sa imenjakom iz Rananae 1-1.

ITALIJA

Mirko Vučinić (Juventus) – Majstorski pogodio gol Marketija za 3-1 protiv Lacija. Do kraja Juve još jednom pogodio za konačnih 4-1. Zamijenio ga Kvaljarela 10 minuta prije kraja.

JAPAN

Dženan Radončić (Šimicu) – Zamijenjen u sudijskoj nadoknadi na gostovanju Oiti. Šimicu ostvario veliku pobjedu 3-2.

KAZAHSTAN

Damir Kojašević (Astana) – Postigao vodeći gol na gostovanju Kairatu. Astana slavila 2-1, a Kojašević je zamijenjen nakon sat igre.

Blažo Igumanović (Astana) – Odigrao posljednjih 10 minuta na gostovanju Kairatu.

Miodrag Radulović (trener, Atirau) – Ekipa trenera Radulovića odigrala 0-0 na svom terenu protiv Žetisua.

MAKEDONIJA

Marko Raičević (Turnovo) – Igrao 90 minuta u porazu od Škendije 3-2.

Đorđe Krkeljić (Turnovo) – Zamijenjen u 73.minutu.

HOLANDIJA

Luka Đorđević (Tvente) – Odigrao posljednji pola sata protiv Herenvena. Tvente JE golom Bengtsona u posljednjim trenucima meča izbjegao poraz.

POLJSKA

Vladimir Boljević (Krakovija) – Odigrao posljednjih 15 minuta protiv Legije. Crveno-bijeli iz Krakova nezasluženo poraženi 1-0.

Veljko Batrović (Viđev Lođ) – Zamijenjen u 55.minutu meča protiv Jagielonije koji je završen remijem 1-1.

RUSIJA

Mladen Kašćelan (Arsenal Tula) – Odigrao cio meč na gostovanju Alaniji koja je slavila sa 2-0.

Miodrag Božović (trener, Rostov) – Rostov ponovo napravio iznenađenje. Izabranici Miodraga Božovića remizirali 1-1 na gostovanju Dinamu u Moskvi.

SRBIJA

Boban Bajković (C.Zvezda) – Nesavladiv na gostovanju u Kragujevcu na kojem je Zvezda slavila sa 2-0.

Filip Kasalica (C.Zvezda) – Strijelac vodećeg gola za crveno-bijele na gostovanju Radničkom. Zamijenio ge je Dauda u 74.minutu.

Marko Vešović (C.Zvezda) – Odigrao cio meč u Kragujevcu.

Stefan Cicmil (Spartak) – Igrao svioh 90 minuta protiv Javora. Spartak na svom terenu poražen 0-2.

Nemanja Gojačanin (Javor) – Odlična partija za našeg mladog internacionalca protiv Spartaka. Javor je odnio sva tri boda u Ivanjicu.

Vladan Adžić (OFK Beograd) – Igrao svih 90 minuta na gostovanju u Novom Pazaru na kojem je njegov tim poražen 2-0.

Ivan Ivanović (OFK Beograd) – Igrao svih 90 minuta.

Dragan Bogavac (OFK Beograd) – Protiv Novog Pazara odigrao cio meč.

Ivan Fatić (Vojvodina) – Zamijenjen u 50.minutu na gostovanju Čukaričkom. Vojvodina uzela bod odigravši 0-0.

Simon Vukčević (Vojvodina)  -Igrao svih 90 minuta.

Janko Tumbasević (Vojvodina) – Zamijenjen u 71.minutu.

Nemanja Kosović (Vojvodina) – Zamijenjen u 62.minutu.

Vladimir Volkov (Partizan) – Odigrao cio meč protiv Rada. Partizan slavio sa 3-1.

Đorđe Šušnjar (Jagodina) – Zamijenjen četiri minuta prije kraja duela protiv Voždovca koji je završen bez pobjednika 1-1.

Stevan Marković (Sinđelić) – Odigrao cio meč protiv Borca. Sinđelić poražen kod kuće 0-1.

Igor Zonjić (Sinđelić) – Igrao cio meč.

Baćo Nikolić (Borac) – Odigrao cuio meč na gostovanju Sinđeliću.

Dejan Vukićević (trener, Borac) – Nastavlja seriju pobjeda u ovogodišnjem šampionatu. Ovoga puta je pao Sinđelić u Beogradu. Borac tri od tri.

SLOVENIJA

Marko Vukčević (Olimpija) – Neuspješan debi za nekadašnjeg igrača Budućnosti. Odigrao cijelo drugo poluvrijeme u porazu od Domžala 0-3.

TURSKA

Ivan Kecojević (Gaziantep) – Korektno odradio posao na gostovanju Bešiktašu. Tim iz Istanbula je očekivano slavio sa 2-0.