Učinak Crnogoraca u inostranstvu

Piše: Vladan 793 pregleda Dodaj komentar

reprezentacija-fudbal-cgUčinak naših internacionalaca u fudbalskim ligama širom svijeta protekle nedelje.

ALBANIJA

Miroslav Vujadinović (Vlaznija) – Primio jedan gol na gostovanju Lušnji. Skadrani remizirali 1-1.

Blažo Rajović (Vlaznija) – Igrao cio meč protiv Lušnje.

Simo Goranović (Besa) – Na ternu protiv Partizanija proveo cio meč. Gosti iz Tirane su slavili sa 1-0.

AUSTRIJA

Nikola Vujadinović (Šturm) – Odigrao cio meč protiv Austrije. Šturm je poražen an svom terenu 2-1, Vujadinović zaradio žuti karton.

BJELORUSIJA

Nemanja Nikolić (Dinamo Minsk) – Igrao svih 90 minuta u trijumfu na gostovanju Nemanu 1-0.

BELGIJA

Mijuško Bojović (Beveren) – Na terenu protiv Genka proveo svih 90 minuta. Bevern remizirao bez golova.

Petar Bojović (Roselar) –  Roselar nije uspio da izbjegne poraz u gostima protiv Brisela (3-2). Bojović na terenu proveo 67.minuta nakon čega je zamijenjen.

Predrag Filipović (Alst) – Odigrao posljednja 23 minuta na gostovanju Lomelu. Alst ubjedljivo poražen sa 3-0.

BUGARSKA

Milan Jovanović (Lokomotiva Sofija) – Zamijenjen na poluvremenu protiv ekipe Černo More. Odigrao loše. Lokomotiva u drugom poluvremenu uspjela da dođe do boda nakon što je gubila sa 2-0, meč okončan 2-2.

KIPAR

Srđan Blažić (Nea Salamis) – Dva puta savladan u porazu od Etnikosa 2-0.

Savo Pavićević (Anortozis) – Igrao cio meč u trijumfu na gostovanju protiv Alkija 4-0.

FINSKA

Đorđe Vojvodić (OPS) – Odigrao cio meč u remiju sa Ouluom 1-1. OPS pred ispadanjem iz lige.

Saša Jovović (OPS) – Zamijenjen u 26.minutu zbog povrede.

FRANCUSKA

Marko Baša (Lil) –  Odlično odigrao u odbrani. Lil slavio na gostovanju Sošou sa 2-0.

NJEMAČKA

Miloš Mandić (Švarc Vajs)– Odlično obavio posao na golu svog tima u trijumfu od 3-0 protiv amatera Sent Paulija.

MAĐARSKA

Boris Bulajić (Kečkemet) – Zamijenjen 10 minuta prije kraja u porazu od Videotona na gostovanju 1-0.

Marko Vukasović (Kečkemet) –  Odigrao cio meč na gostovanju Videotonu.

Darko Pavićević (Zalaegeršeg) – Postigao jedini gol za svoj tim koji je kod kuće poražen od Niređihaze sa 1-4.

IRAN

Milan Mijatović (Zob Ahan) – Dva puta savladan u porazu od Tabriza sa 2-0.

Radomir Đalović (Sepahan) – Zamijenjen u posljdnjim trenucima velikog derbija protiv Persepolisa. Sepahan je slavio sa 2-0.

IZRAEL

Žarko Korać (Hapoel Haifa) – Zamijenjen 15 minuta prije kraja utakmice protiv Beitara. Hapoel iz Jerusalima odnio sva tri boda pobijedivši 1-0.

ITALIJA

Mirko Vučinić (Juventus) – Odigrao posljednjih 20 minuta u trijumfu nad Veronom 2-1.

Stefan Savić (Fiorentina) – Igrao cio meč u Bergamu protiv Atalante. Fiorentina odnijela sva tri boda pobjedom od 2-0.

Marko Bakić (Fiorentina) – Zamijenio Fernandeza 20 minuta prije kraja meča protiv Atalante.

JAPAN

Dženan Radončić (Šimicu) – Odigrao cio meč na gostovanju Jokohami koja je slavila u ovom meču sa 1-0.

KAZAHSTAN

Damir Kojašević (Astana) – U direktonom okršaju u borbi za titulu Astana je poražena sa 2-0 na gostovanju Aktobeu. Kojašević igrao svih 90 minuta

Blažo Igumanović (Astana) – U igru ušao 20-ak minuta prije kraja.

Miodrag Radulović (trener, Atirau) – Atirau našeg Miodraga Radulovića je sve bliži opstanku. Njegovi izabranici su ovoga puta remizirali 1-1 protiv Taraza u gostima.

MAKEDONIJA

Đorđe Krkeljić (Napredok) – Igrao svih 90 minuta u remiju protiv Pelistera 2-2.

Marko Raičević (Napredok) – Odigrao cio meč protiv Pelistera.

Stevan Reljić (Vardar) – Igrao svih 90 minuta na gostovanju Škendiji koja je slavila sa 3-1.

MALTA

Bojan Kaljević (Mosta)  – Strijelac vodećeg gola protiv Balzana. Mosta je slavila sa 3-1.

Pavle Velimirović (Mosta) – Primio jedan gol na gostovanju Balzanu.

MOLDAVIJA

Miloš Krkotić (Dačija) – Postigao tri gola za svoj tim koji je sa 7-1 savladao Akademiju.

HOLANDIJA

Luka Đorđević (Tvente) – U igru na gostovanju Heraklesu ušao u 89.minutu. Tvente osvojio tri boda pobjedom od 3-0.

POLJSKA

Vladimir Boljević (Krakovija) – Odigrao posljednjih 15 minuta u velikom derbiju Krakova protiv Visle. Meč je okončan bez pobjednika 1-1.

Veljko Batrović (Viđev Lođ) – Zamijenjen u 55.minutu na gostovanju Piastu. Viđev poražen sa 3-0.

RUSIJA

Mladen Božović (Tom) – Odličan na golu Toma koji je ostvario senzacionalnu pobjedu, prvu ove godine, u Kazanju protiv Rubina. Bilo je 2-1 za izabranike trenera Baskakova.

Vladimir Božović (Morodovija) – Igrao svih 90 minuta protiv Luha iz Vladivostoka. Meč okončan remijem 1-1.

Mladen Kašćelan (Arsenal Tula) – Odigrao cio meč u ubjedljivom porazu od Saluta 3-0.

Miodrag Božović (trener, Rostov) – Ekipa našeg trenera Božovića već četiri kola ne zna za trijumf. Ovoga puta su na svom stadionu sa 4-0 poraženi od Zenita.

SRBIJA

Boban Bajković (C.Zvezda) – Jednom savladan u porazu od Voždovca 1-0.

Marko Vešović (C.Zvezda) –  Zamijenio ga je Filip Kasalica u 46.minutu.

Vladimir Volkov (Partizan) – Na terenu u trijumfu protiv OFK Beograda proveo svih 90 minuta.

Nemanja Gojačanin (Javor) – Igrao svih 90 minuta protiv Novog Pazara. Javor poražen sa 2-0.

Igor Ivanović (OFK Beograd) – U igru protiv Partizana ušao u drugom dijelu meča.

Dragan Bogavac (OFK Beograd) – Odigrao cio meč protiv Partizana.

Radisav Sekulić (Čukarički) – Odigrao posljednjih šest minuta protiv Jagodine. Meč je završen bez golova.

Ilija Radović (Spartak) – Odigrao svih 90 minuta u trijumfu nad Napredkom 3-2.

Stevan Marković (Sinđelić) – Irao co meč na gostovanju Jedinstvu koje je slavilo sa 2-1.

Igor Zonjić (Sinđelić) –  Isključen u 77.minutu utakmice protiv Jedinstva.

Baćo Nikolić (Borac) – Zamijenjen u 56.minutu utakmice protiv Bežanije koju je Borac dobio sa 1-0.

Đorđije Ćetković (Bežanija) – Zamijenjen u 68.minutu utakmice protiv Borca.

Bojan Božović (Bežanija) – Odigrao cio meč u Čačku.

Bojan Zogović (Timok) – Primio tri gola u porazu na gostovanju ekipi Mladosti iz Lučana.

Dejan Vukićević (trener, Borac) – Bez poraza u prvih šest kola sa svojim Borcem koji dieli prvo mjesto sa ekipama Sloge iz Kraljeva i Mladosti iz Lučana.

SLOVENIJA

Nikola Nikezić (Olimpija) – Igrao svih 90 minuta u pobedi na gostovanjuu Rudaru iz Velenja 2-1.

TURSKA

Ivan Kecojević (Gaziantep) – Odigrao cio meč protiv Akhisara koji je slavio na svom terenu sa 2-0.

UKRAJINA

Mirko Raičević (Hoverla) – Odlična partija u pobjedi nad Arsenalom iz Kijeva 2-0.