Ubjedljiv poraz kadeta od Gruzije

Piše: Ognjen 843 pregleda Dodaj komentar

Kadetska reprezentacija Crne Gore poražena je u prvom meču grupe B, na turniru u turskom gradu Konja, od vršnjaka iz Gruzije rezultatom 53:72.

Naši momci su bili ravnopravan rival u prvih 20 minuta, a na odmor su pošli sa 4 poena zaostatka (29:33). U trećoj četvrtini, koja je odlučila pobjednika, Crnogorci su postigli samo 3 poena, naspram 20 Gruzijaca, koji su tako dostigli nedostižni 21 poen razlike. U posljednjem kvartalu naši današnji protivnici su bez problema održavali vođstvo i na kraju slavili sa ubjedljivih 53:72.

Jedini košarkaš sa dvocifrenim košgeterskim učinkom u ekipi selektora Dubljevića bio je Andrija Slavković sa 11 poena. Jakov Milošević je dodao 9 pogodaka, a Nikola Vujović 7. Crnogorska kadetska selekcija sjutra, takođe sa početkom u 13:30 časova, igra meč drugog kola protiv reprezentacije Rusije.