Trijumf Sitija, Jovetić ponovo na tribinama!

Piše: Ognjen 702 pregleda Dodaj komentar
Pobjede favorita u 28. kolu Premijer lige, Stevan Jovetić opet sa tribina gledao duel Mančester sitija.

Lider je do trijumfa na nezgodnom gostovanju u komšiliku došao zahvaljući golu Edena Azara na polovini igre u prvom dijelu.

Odlično je centrirao Fabregas, a vezista Čelsija pobjegao čuvarima i glavom poentirao.

U nastavku meča bilo je dosta prilika sa obije strane, ali su se istakli golmani Kurtoa i Adrijan. “Plavci” su pogodili i okvir gola, kada je šutirao Ramireš.

Mančester siti je golovima Silve i Milnera savladao Lester, a naš Stevan Jovetić opet nije bio u kombinaciji za utakmicu.

Mančester junajted je minut prije kraja golom Ešlija Janga slavio u Njukaslu,a pobjedu u gostima izvojevao je i Arsenal protiv KPR-a.

Liverpul je kod kuće rutinski savladao Barnli 2:0, a uspješno veče favorita upotpunio je i Totenhem trijumfom nad Svonsijem 3:2