Trijumf nad Larvikom poklon navijačima

Piše: Ognjen 763 pregleda Dodaj komentar
Rukometašice Budućnosti pobijedile su u Podgorici ekipu norveškog Larvika sa 26:25 u šestom kolu grupe A Lige šampiona.

Izabranice Dragana Adžića već ranije su obezbijedile plasman u Glavnu fazu i prenijeće šest bodova, pa večerašnja utakmica nije bila rezultatski bitna.

Budućnost je od starta igrala lošije, pa su rivalke imale prednost koja je u finišu prvog dijela išla i na plus četiri.

Larvik je na veliki odmor otišao sa prednošću 16:13.

Gostujuća ekipa je dobro krenula i u nastavku, opet otišla na plus četiri i sve se činilo da ide na vodenicu Larvika.

Ipak, Budućnost se trgla, mnogo angažovanije zaigrala u odbrani, a onda i u potpunosti preokrenula rezultat.

Podgoričanke su napravil nevjerovatnu seriju od 8:0, za vođstvo 23:19, a gošće su punih 10 minuta bile bez pogotka.

Novežanke su u samom finišu finišu došle do poravnanja 25:25, a onda je Laslo na osam sekundi prije kraja iskoristila sedmerac i donijela trijumf Podgoričankama.