Titograd u 89. minutu pobijedio Sutjesku u Nikšiću

Piše: Vladan 768 pregleda Dodaj komentar

U Nikšiću je završen derbi 33. kola 1. CFL u kojem je Sutjeska poražena od Titograda rezultatom 1-2.Titograd je poveo već u 14. minutu golom Mendija ali je Sutjeska do poluvremena izjednačila preko Markovića u 33. minutu. Ipak, isti igrač propustio je u 25. minutu veliku šansu za gol pošto nije realizovao penal koji je odbranio golman gostiju Ivanović.

Mreže su u drugom poluvremenu mirovale do samog kraja – sve do 89. minuta kada je Pavićević postigao gol za pobjedu u gostima nad aktuelnim šampionom Crne Gore.

Nakon ovog kiksa Sutjeske Budućnost ima šansu da smanji bodovni zaostatak na 4 boda ukoliko pobijedi Petrovac u gostima na utakmici koja je počela u 17 časova (na poluvremenu nije bilo golova).

Da liga bude još interesantnija, u sljedećem kolu Sutjeska gostuje Zeti koja je u odličnoj formi i na trećem mjestu, a u prošlom kolu ostala je neporažena “Pod Goricom”.

U posljednjem kolu Budućnost i Sutjeska mogli bi odlučivati titulu u međusobnom susretu u Podgorici.