Sutjeska u nadoknadi do pobjede nad Iskrom, prvi trijumf Zete

Mirko
Piše: Mirko 199 pregleda Dodaj komentar
Fudbaleri Sutjeske ( Foto: Milan Šapurić )

Odličan fudbal i osam golova u večerašnjim zaostalim mečevima trećeg kola Telekom Prve lige.

Sutjeska je pobijedila Iskru sa 3:2, a prvi su do gola stigli Nikšićani.

U devetom minutu strijelac je bio Milivoje Raičević. Samo pet minuta kasnije rezultat je izjednačio Ognjen Obradović.

Do finiša meča nije bilo promjena, a onda su opet za kratko vrijeme viđena dva pogotka. Najprije je Božo Marković doveo Nikšićane do nove prednosti u 84. minutu.

Novo izjednačenje Iskri donio je bivši reprezentativac Crne Gore Ivan Vuković, tri minuta prije kraja.

Čovjek odluke je u sudijskoj nadoknadi bio Igor Pajović poslije greške odbrane tima iz Danilovgrada.

Na Trešnjici je u duelu Zete i Rudara bilo 2:1 za domaći sastav. Junak prvog trijumfa tima iz Golubovaca u ovoj sezoni bio je Kođo Nijaveđi. Mrežu Rudara pogađao je u 14. i 30. minutu.

Šest minuta kasnije smanjio je Marko Merdović, ali nije mogao da spriječi drugi poraz Pljevljaka u sezoni.

KLJUČNE RIJEČI: , , ,