Stativa, prečka, pa efektan gol: Jovetić pogodio protiv Reala (VIDEO)

Piše: Ognjen 759 pregleda Dodaj komentar
Foto - peru.com

Napadač Sevilje Stevan Jovetić je uspio da smanji prednost kraljevskog kluba na 2:1 efektnim golom u 48. minutu, ali je njegova Sevilja na kraju poražena sa 4:1.

Naš reprezentativac je sebi stvorio dobru poziciju, a onda je preciznim udarcem sa distance matirao Navasa.

Prethodno je Jovetić imao nekoliko dobrih prilika. Pogodio je stativu u 19 minutu, a nešto kasnije je probao lob udarcem da savlada Navasa, ali je prečka bila saveznik Reala.

Golove za ‘Kraljeviće’ postigli su Naćo U 10. minutu, Kristijano Ronaldo u 23. i 78, Toni Kros u 83. Madriđani su izjednačeni na vrhu tabele sa Barselonom sa istim brojem bodova, ali imaju meč manje. Ukoliko ostvare pobjedu protiv Selte i Malage osvojiće šampionsku titulu.