Sjajni Vučević najbolji u porazu Orlanda (VIDEO)

Piše: Vladan 598 pregleda Dodaj komentar

Košarkaši Njujork Niksa pobijedili su na svom parketu ekipu Orlanda rezultatom 108-103.

Još jednom je najbolji igrač Orlanda bio Nikola Vučević koji je za oko 34 ipo minuta na parketu ostvario novi “double-double” – 26 poena i 11 skokova, od čega 4 ofanzivna. Takođe, upisao je i šest asistencija, tri blokade i jednu ukradenu loptu.

Vučevića je u Orlandovom timu “ispratio” samo Gordon koji je takođe ubacio 26 poena uz 7 skokova. Neočekivano, Niksi su pobijedili iako su gubili tokom čitavog meča sve do posljednje četvrtine koju su ubjedljivo dobili rezultatom 30-13. Uprkos pobjedi, Njujork je i dalje najlošija ekipa istočne konferencije sa samo 13 pobjeda uz 48 poraza.

Prije samo dvije noći Orlando je neočekivano slavio na gostovanju u Torontu, međutim večeras je ispuštena važna pobjeda s obzirom da je Vučevićev tim na tabeli prvi “ispod crte” za play-off razigravanje.

Narednu priliku da ponovo zablista, Vučević će imati u noći između četvrtka i petka kada će njegov tim dočekati aktuelnog šampiona i ubjedljivo glavnog kandidata za novu titulu – ekipu Golden Stejta.

Video klipove sjajnih Vučevićevih poteza pogledajte u nastavku.