Savić i Atletiko opet pobijedili Bajern

Piše: Vladan 746 pregleda Dodaj komentar
Fudbaleri Atletika iz Madrida pobijedili su Bajern 1:0 u derbiju večeri Lige šampiona.

Derbi 2. kola grupe D na “Visente Kalderonu” završen je pobjedom španskog tima sa 1:0 – baš kao prošle sezone u prvom meču polufinala.

Strijelac je bio Janik Fereira Karasko u 35. minutu – sjajnim udarcem od stative Belgijanac je realizovao polukontru nakon greške odrane Bajerna.

Atletiko je bio bolji, a u 84. minutu je propustio priliku da zabilježi ubedljiviju pobjedu, pošto je Antoan Grizman promašio penal (pogodio prečku).

Crnogorski defanzivac Stefan Savić ostao je na terenu svih 90 minuta i odigrao još jedan perfektan meč protiv Bajerna i svog najtežeg protivnika, Roberta Levandovskog.

U istoj grupi, Rostov i PSV su u Rusiji igrali neriješeno 2:2. Dvostruki strijelac za domaćina bio je Dmitrij Poloz u 8. i 37. minutu, a golove za goste dali su Davi Proper u 14. i Luk De Jong u nadoknadi poluvremena.