Rusija prejaka, protiv Švedske za OI

Piše: Ognjen 869 pregleda Dodaj komentar

Crnogorske rukometašice poražene su od Rusije 35:28 na Svjetskom prvenstvu u Japanu.

Odličan start meča, borbeno prvo poluvrijeme bilo je nedovoljno da naše rukometašice stignu do pobjede protiv vjerovatno i najbolje selekcije na planeti u ovom momentu.

Imale su Crnogorke u dva navrata i četiri gola prednosti 10:6 i 11:7, Rusija se brzo vratila i nakon 30 minuta vodila 17:16.

U prvom poluvremenu smo imali mnogo pravih rješenja u napadu, međutim u drugom nijesmo uspjeli da pariramo izuzetnom napadačkom arsenalu rivala.

Odbrana nije pronašla način da zaustavi Ruskinje, što nas je odvelo u poraz.

Managarova je bila nezaustavljiva i dala je 12 golova iz 12 šuteva. U našem sastavu osam golova Radičević.

Naša selekcija sjutra igra protiv Švedske. Pobjeda u tom duelu značila bi plasman u kvalifikacije za OI