Rukometaši dozvolili senzaciju Farskim Ostrvima

Piše: Ognjen 688 pregleda Dodaj komentar

Naša rukometna selekcija remizirala je sa Farskim Ostrvima 24:24 na otvaranju kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

“Lavovi” su tek u drugom poluvremenu zaigrali na pravom nivou, ali nijesu spriječili blamažu u dvorani “Verde”.

Farani su naime u finišu prvog poluvremena imali čak šest golova prednosti 15:9. Lipovina je iz “deveterca” po isteku vremena pogodio za 15:10 na poluvremenu.

U drugom dijelu potpuno druga slika na terenu. Mnogo bolje izdanje naših momaka koji su rivala uhvatili na 18:18, a onda brzo preokrenuli.

Četiri minuta prije kraja naš sastav je imao 24:21, ali je gost stigao na samo gol zaostatka 24:23, 70 sekundi prije kraja. Uslijedio je naš napad i zicer za Vujovića koji je promašio, a iz kontre Farani su poravnali i osvojili bod!