Rudar pobijedio FK Fap u pripremnoj utakmici

Piše: Reprezentacija.me 717 pregleda Dodaj komentar

Rudar  je pobijedio u  prijateljskoj utakmici FK Fap sa 1:4 (0:0) golovima Edvina Kuča u 57. Bošnjaka 64. , Macanovića  u 69. i Janka Gogića u 80 . minutu, a jedini pogodak za ekipu iz Priboja  postigao je Perović u  60. minutu, iz penala.  Meč je odigran na terenu FK Fapa iz Priboja .

Treba istaći lijep gol Bošnjaka koji je sa ivice kaznenog prostora  odličnim udarcem “zabio” loptu u ugao gola Fapa.

Trener Rajo Dragićević rekao je da su fudbaleri Rudara odigrali baš kako treba u ovom periodu priprema.

„Sve ukupno momci su odigrali korektno utakmicu naročito u drugom poluvremenu. Startna ekipa se polako kristališe, ove utakmice su odlična prilika da vidimo gdje smo na kom nivou forme, još imamo vremena da korigujemo i ispravimo neke greške.”– istakao je Dragićević

Rudar: AgovićBaošićKartal, ŽivkovićTomašević (Mijušković), Kuč ,Djuričković , MacanovićVukovićMrdak (Janko Gogić ) i Bošnjak.

Sjutra se igra trening utakmica,  protivnik će biti omladinci Rudara  a priliku će dobiti igrači koji danas nisu nastupali u Priboju.

Sledeći  susret naša ekipa imaće sa  Zetom 28. juna na gradskom stadionu u Pljevljima , biće to “Generalka” pred derbi sa Mladosti.