Rudar izgubio sa igračem više, debakl Bokelja u Novom Sadu

Piše: Vladan 641 pregleda Dodaj komentar
Foto - FK Rudar Pljevlja

Fudbaleri Rudara eliminisani su od Kukešija, dok je Bokelj doživio težak poraz u Novom Sadu.

Fudbaleri Rudara izgubili su od albanskog tima Kukešija sa igračem više, pošto su Albanci u 65. minutu revanša ostali sa desetoricom, da bi u 89. minutu postigli odlučujući gol, koji je dao Sidrita Guri.

U prvom meču odigranom u Albaniji, rezultat je bio 1:1.

Preuzimam krivicu na sebe, mislim da smo kvalitetniji tim od Kukešija. Nismo iskoristili šanse u prvoj utakmici, i kada sam govorio da nisam zadovoljan rezultatom, vidjelo se zašto je to tako. Nismo iskoristili šanse ni u revanšu, na kraju nas je Bog kaznio. Mnogo nam teško pada ova eliminacija“, rekao je trener Rudara, Dragan Radojičić.

Još jedan crnogorski tim u kvalifikacijama za Ligu Evrope, Bokelj ispao je iz kvalifikacija.

Fudbaleri Bokelja doživjeli su ubjedljiv poraz od Vojvodine 5:0.

Prvi gol za Vojvodinu postigao je Malbašić u 9.minutu meča. Filip Malbašić postigao je drugi gol u 42. minutu. U drugom poluvremenu Vojvodina je dala još 3 gola, a postigli su ih Dejan Meleg u 60. minutu i Nikola Trujić koji je dao dva gola, prvi u 63.minutu,a drugi u 87. minutu. Do kraja meča, sudija je u 90. minutu pokazao crveni karton fudbaleru Bokelja, Jovanu Vučiniću.

Od tri crnogorska tima u kvalifikacijama za Ligu Evrope, jedino je Budućnost prošla u drugo kolo kvalifikacija, pobjedivši Rabotnički 1:0.