Učinak crnogorskih fudbalera minulog vikenda

Piše: Vladan 792 pregleda Dodaj komentar

Učinak crnogorskih fudbalera minulog vikenda.

GOLMANI:

Danijel Petković (MTK, Madjarska) Jednom kapitulirao u remiju sa Debrecinom (1:1).

Marko Kordić (Vojvodina, Srbija) Odradio posao bez greške u trijumfu nad Novim Pazarom (3:0).

Marko Baša (Lil, Francuska) LIl poražen od Liona (1:0), Baša odigrao solidno ali nije uspio da spriječi poraz ,,mastifa”.

Stefan Savić (Atletiko Madrid, Španija) Uklopio se u sivilo ,,jorgandzija”, Real Madrid razbio Atletiko na Kalderonu (0:3).

Elsad Zverotić (Sion, Švajcarska) Zverotić i ostatak odbrane četiri puta kapitulirali protiv Grashopersa (4:3).

Ivan Kecojević (Cirih, Švajcarska) Standardno dobar u trijumfu Ciriha protiv Serveta u gostima (4:0)

Adnan Orahovac (Pahtakor, Uzbekistan) Igrao svih 90 minuta u pobjedi nad Olmalikom u gostima (1:0).

VEZNI RED:

Marko Vešović (Rijeka, Hrvatska) Dobio žuti karton u remiju bez golova na gostovanju Slavenu. Rijeka zadržala šest bodova prednosti u odnosu na Dinamo Zagreb.

Adam Marušić (Ostende, Belgija) Ostende gazi u Belgijskoj ligi, a Marušić nastavlja sa odličnim partijama. Pregažen Vesterlo (5:0), Marušić upisao asistenciju. Ostende je sada na drugoj poziciji.

Marko Janković (Partizan, Srbija) Zamijenjen u 60-om minutu utakmice sa Bačkom. Crno bijeli slavili minimalnu pobjedu (1:0).

Darko Marković (Željezničar, BiH) Odigrao svih 90 minuta u pobjedi nad Vitezom u gostima(2:0)

Vladmir Jovović (Naredak, Srbija) Ušao 72 minutu duela sa Crvenom Zvezdom, koja je u Kruševcu slavila 1:0.

NAPAD:

Stevan Jovetić (Inter, Italija) Odigrao posljednjih petnestak minuta derbija sa Milanom, Inter spasio bod u posljednjem minutu (2:2). Stevan dobio žuti karton.

Filip Raičević (Vićenca, Italija) Postigao gol i donio veliki bod Vićenci na gostovanju Pro Verćeliju.

Damir Kojašević (Vardar, Makedonija) Vardar ubjedljivo poražen od Rabotničkog(3:0), naš reprezentativac odigrao svih 90 minuta.

Luka Djordjević (Zenit, Rusija) Zenit lagano izašao na kraj sa Krila Sovjetov, a Luka dobio šansu u posljednjih desetak minuta meča.