Juniorke Crne Gore izgubile od BiH

Piše: Vladan 718 pregleda Dodaj komentar

Ženska juniorska reprezentacija poražena je u prvom testu pred Evropsko prvenstvo B divizije koje počinje 17. jula. Crvene su izgubile od vršnjakinja iz Bosne i Hercegovine rezultatom 66:60 (14:17,15:15,26:17,11:11).

Vukićevićeve izabranice su u prvih dvadeset minuta imale tri poena prednosti, ali su se rivalke razigrale u trećem periodu u kojem su postigle čak 26 pogodaka, napravivši nedostižnu razliku, koju su u posljednjoj četvrtini održavale.

Među našim djevojkama najefikasnija je bila Mudreša sa 13 poena, Kovačević ih je postigla 11, dok ih je Bajić dodala 9.

Stručni štab naše selekcije odmarao je Slađanu Raković zbog povrede, ali bi ona večeras trebalo da se nađe na parketu u 18 sati protiv istog protivnika.

Crna Gora: Živaljević 1, Radović, Kolić, Manojlović 9, Bajrović, Madžgalj 3, Mudreša 13 (3 trojke), Mujović 7 (8 skokova), Bajić 9, Lazarević, Vujadinović, Popović 7 (6 skokova), Kovačević 11 (9 skokova)