Remi u derbiju Budućnosti i Mladosti

Rajko
Piše: Rajko 789 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri Budućnost i Mladosti remizirali su danas na stadionu pod Goricom rezultatom 1-1 u okviru 21. kola crnogorske fudbalske lige.

Budućnost je povela u drugom minutu igre. Simović je napravio grešku, a Sekulić odličnom asistencijom proigrao strijelca Raičevića.

Mladost je izjednačila u 54. minutu. Tomić je savladao Mijatovića. Bek “romantičara” je sjajno reagovao u kaznenom prostoru “plavih” i slabijom, desnom nogom pogodio metu.

Mladost je u drugom poluvremenu prikazala bolju igru i imala je nekolike konkretnije prilike da upotpunosti preokrenu rezultat, međutim nisu ih iskoristili pa je rezultat do kraja meča ostao nepromijenjen.

U dosadašnjem dijelu šampionata igrali su dva puta. Budućnost je slavila kod kuće minimalnim rezultatom, dok je na Starom Aerodromu bilo nezaboravnih 3:3.

I danas su ove dvije ekipe podijelile bodove i čini se pružile šansu Sutjeskoj iz Nikšića da ukoliko pobijedi Iskru napravi još veću bodovnu razliku i učvrsti se na prvom mjestu na tabeli.

Za ekipu Budućnosti startna postava je bila: Mijatović, Banović, Camaj, Tučević, Đurišić, Damjanović, Igumanović, Sekulić, Raičević, Terzić, Adžić.

Startnih 11 ekipe Mladosti: Ljuljanović, Roganović, Cicmil, Nikolić, Novović, Simović, Bukorac, Petrović, Ćetković, Tomić, Adrović.