Razbijač! – Het-trik Boškovića i gol u nadoknadi za pobjedu Bangkok Junajteda!

Piše: Ognjen 667 pregleda Dodaj komentar
Foto - Bangkok United FC

Ono što crnogorski napadač Dragan Bošković radi ove sezone u Premier ligi Tajlanda, aposlutno liči na teror nad protivničkim golmanima.

Njegov Bangkok Junajted danas je pred svojim navijačima dočekao tim Bangkok Glass-a i posle senzacionalnog preokreta slavio rezultatom 5:4. Junak meča, ko bi drugi do bivši fudbaler Budućnosti koji je pobjedonosni gol postigao u 4 minutu sudjske nadoknade.

Ali to nije sve, taj gol značio je i njegov het trik na ovom meču nakon što je postizao golove iz penala u 22. i 67. minutu utakmice.

Domaćin je u 59. minutu gubio i sa 1:3 ali gostima ni takav rezultat nije bio dovoljan – Bošković i drugovi vjerovali su do kraja a našem internacionalcu ovo je 24. gol nakon 22 kola – IMPRESIVNO!

Bangkok Junajted ovom pobjedom došao je do pozicije broj 3 u šampionatu sa osvojena 44 boda.