Raspopović srušio Dinamove snove o pobjedi

Piše: Ognjen 940 pregleda Dodaj komentar

Dinamo Zagreb i Rijeka su u derbiju 6. kola HNL-a na Maksimiru odigrali 1:1 te su i dalje jedine dvije neporažene ekipe u dosadašnjem dijelu sezone. Dinamo je poveo u 32. minutu golom Gavranovića, a bod Rijeci osigurao je crnogorski internacionalac Momčilo Raspopović šest minuta kasnije s(p)retnim eurogolom sa 20 metara.

Ako je suditi po prvih šest utakmica u prvenstvu, Rijeka, Osijek, a naročito Hajduk, moraće se itekako namučiti ukoliko žele dobiti Bjeličinu ekipu. Dinamo je u ovom derbiju potpuno nadigrao Kekove pulene koji nisu ozbiljnije došli do Dinamovog gola a do remija su došli samo zahvaljujući Raspopovićevom “lucky punchu”. Da ta lopta nije okrznula Leovčevu nogu i tako dobila savršeni felš teško je da bi Rijeka dala gol.

Raspopović je pored gola uspio da u 90. minutu zaradi isključenje tako što je dobio i drugi žuti karton.