Radonjićeva Zvezda ispustila 21 poen prednosti!

Piše: Ognjen 698 pregleda Dodaj komentar
Košarkaši Crvene Zvezde prosuli su 21 poen prednosti i izgubili od Strazbura 78:75 u meču koji im je mogao donijeti ogroman korak ka TOP16 fazi.

Crveno-bijeli su u Francuskoj odigrali fenomenalno prvo poluvrijeme, ali u drugom nijesu postojali na terenu.

Predvođeni Milerom koji je u prvom dijelu meča ubacio 14 poena bez promašaja, Beograđani su stigli do 11 poena razlike. Tokom druge četvrtine prednost je išla i do 21 razlike, ali to nije obeshrabrilo Francuze.

Već u trećoj četvrtini Strazbur je smanjio zaostatakza deset poena, a u pretposljednjem minutu i da stigne do prednosti od 78:72 i riješi duel.

Domaće je do pobjede vodio Lelup sa 24 poena i osam skokova. Miler na drugoj strani 23 poena, 18 Simonović.

Cedevita je drugi put poražen od Olimpijakosa 83:70. CSKA je slavio na gostovanju Makabiju 88:82. Ročesti je u poraženom timu blistao sa 20 poena i pet asistencija. Teodosić je na drugoj strani ubacio 25.

Nemanja Đurišić ubacio je samo dva poena u porazu Zjelone Gore od Žalgirisa 67:56.