Radonjić krenuo pobjedom, Vladimir Golubović dobar

Piše: Vladan 752 pregleda Dodaj komentar

Košarkaši Crvene zvezde otvorili su treći uzastopni nastup u Euroligi sigurnom pobjedom protiv Strazbura rezultatom 81:59.

Pred oko 14.500 gledalaca u Kombank areni ekipa Dejana Radonjića loše je počela oba poluvremena, ali je u preostalom dijelu utakmice u potpunosti nadigrala francuskog vicešampiona.

Majk Cirbes bio je najbolji sa 18 poena i 7 skokova, kapiten Mitrović dodao je 13 uz 6 skokova, Jović je dodao 12 uz 2 skoka i 5 asistecnija, a dvocifren je bio i Tompson sa 11 poena i 3 skoka. Marko Gudurić je za 18 minuta na parketu imao 6 poena, 3 skoka, 4 ukradene lopte i 4 asistencije. Na drugoj strani, Bubua je imao 17 poena i 4 skoka, 12 je dodao crnogorski reprezentativac Vladimir Golubović, a Lelup 11.

U narednom kolu sljedećeg četvrtka Zvezda gostuje prvaku Evrope Real Madridu.