Pro Reko na čelu sa Ivovićem potopio Zvezdu u prvom kolu Lige šampiona

Piše: Rajko 799 pregleda Dodaj komentar

Vaterpolisti Crvene zvezde doživjeli su ubjedljiv poraz od Pro Reka rezultatom 17:4 u prvom kolu Lige šampiona.

Italijanski tim je odmah pokazao izuzetak kvalitet i dominaciju u bazenu i nagovijestio da su i ove godine ambicije kluba nista manje do osvajanja šampionskog pehara.

Najbolji pojedinac u timu Pro Reka bio je crnogorski reprezentativac, Aleksandar Ivović.

Leka se četiri puta upisao u listu strijelaca a pratili su ga Filip Filipović i Luka Bukić sa po dva pogodtka.

Izabranici Dejana Savića su samo u prvom poluvremenu bili ravnopravan rival favorizovanim gostima, koji su u nastavku demonstrirali silu.

Na velikom odmoru su vaterpolisti kluba iz Ligurije imali samo gol prednosti, a do kraja utakmice ‘crveno-beli’ su postigli samo jedan pogodak, a primili su 13.

U narednom kolu, 3. novembra, Crvena zvezda dočekuje Barselonetu, dok Reko gostuje Breši.