Povratak Jovetića, pobjeda Intera

Piše: Ognjen 827 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri Intera teškom mukom savladali su Frozinone u gostima 1:0 na otvaranju 32. kola Serije A.

Trenutak odluke viđen je u 74. minutu kada je nakon akcije Jovetića i Perišića Ikardi glavom zatresao mrežu domaćina.

Stevan Jovetić vratio se nakon povrede i odigrao solidno, a minut prije kraja zamijenio ga je Rodrigo Palasio.

Prije toga, Inter je imao mnogo sreće jer je najprije Luka Paganini pogodio stativu, a potom Danijel Petković prečku nakon sjajno izvedenog slobodnog udarca.

Sa ova tri boda Inter je prišao na minus pet u odnosu na Romu na trećoj poziciji, s tim da “vučica” ima utakmicu manje.

Frozinone je i dalje u zoni ispadanja, ali sa samo bodom zaostatka od timova koji su u luci spasa.