Pobjeda za Lipovinu i Hitenberg

Piše: Ognjen 776 pregleda Dodaj komentar

Prvi trijumf u Bundesligi rukometasi Hitenberga su ostvarili večeras protiv Frisenhajma koji se takođe bori za opstanak 28:27. Pobjednički gol je postigao Kristijan Romf četiri sekunde prije kraja, dok je naš Vladan Lipovina ponovo bio odličan – za 20 minuta je postigao tri gola i imao dvije asistencije. Hitenberg je sa pet bodova sada iznad opasne zone.
Odličan je bio i Nebojša Simić sa sedam odbrana za 13 minuta na terenu, a njegov Melsungen je slavio u Libekeu 22:19. Najefikasniji je bio Janima sa devet golova. Kil je bio bolji od Gepingena 40:34, a istakao se Marko Vujin sa sedam golova, dok je Nilsen postigao pet. Gumersbah je izgubio od Lemga 37:30, dok je Flensburg savladao Štutgart 28:17, a najefikasniji je bio Lauge sa sedam golova. Berlin je novi lider Bundeslige, a večeras je savladao Erlangen 31:25.