Pobjeda “Lovćena” u Golubovcima

Piše: Ognjen 731 pregleda Dodaj komentar

U drugoj provjeri pred početak nove sezone, fudbaleri “Lovćena” savaldali su danas u Golubovcima domaći sastav “Zete” – 2:1 (1:0).

Nakon remija sa “Iskrom” (1:1), fudbaleri cetinjskog tima pružili su kvalitetnu igru na “Trešnici” čime su svakako obradovali šefa struke, Dejana Roganovića.

Nakon nešto boljeg starta domaće ekipe, svoju prvu pravu priliku “Lovćen” je pretvorio u gol. Igrao se 18. minut kada je nakon asistencije Gorana Vujovića, Dejan Bogdanović zatresao mrežu Golubovčana.

Sparno vrijeme pomalo je uticalo na obje ekipe, pa većih prilika do odlaska na odmor nije bilo.

U drugom poluvremenu, viđena je lepršavija igra. “Lovćen” je svoju ofanzivu krunisao novim golom u 70. minutu. Asistent je bio Filip Vujović a strijelac mladi Aleksa Latković.

Na odgovor domaćeg sastava čekalo se do 82. minuta kada je Krstović zatresao mrežu Cetinjana i ispostavilo se postavio konačan rezultat.