Pobjeda imperativ: “Sokolovi” na korak od plasmana u Ligu B!

Piše: Vladan 951 pregleda 44 komentara

Registruj se i preuzmi bonus bez uslova – čak 10e bonusa za sportsko klađenje i 100 besplatnih spinova!

Dovoljno je da se registrujete jednim klikom na meridianbet.me i sportsko kladjenje na najbolje utakmice će postati nevidjena zabava i avantura.

Momentom registracije automatski dobijate bonus dobrodoslice!

U okviru 4. kola lige nacija hrabri ” Sokoli” u Podgorici ugostiće Luksemburg!

Posle 3 uzastopne pobjede Crna Gora će u derbi meču ugostiti Luksemburg.

Ovaj meč će biti zanimljiv jer će pobjednik, najvjerovatnije obezbjediti plasman u visu diviziju.

U prvom meču izmedju ove dvije reprezentacije Crna Gora je u gostima slavila sa 1:0.

Totalna dominacija domaćina gledana je u drugom poluvremenu, izgledalo je da je Crna Gora sačuvala bod, da je uhvatila “premiju” nakon nemoći u drugom poluvremenu, a onda je u trećem minutu sudijskog dodatka dobila “džek pot”.

Vjerujemo da „sokoli“ mogu do jos jednog dobrog rezultata protiv Luksemburga.

Pobjedom u današnjem susretu naša selekcija bi napravila veliki korak ka ostvarenju zacrtanog cilja.

Utakmica Luksemburg – Crna Gora igra se sjutra (utorak) na stadionu pod Goricom sa početkom u 20:45h.