Pobjeda Budućnosti nad Sutjeskom nakon dvije godine

Piše: Vladan 732 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri Budućnosti savladali su Sutjesku 2:0 u derbiju 19. kola crnogorskog šampionata.

Tim Mladena Milinkovića je duel u Nikšiću dobio potpuno zasluženo, ali je za trijumf morao da strijepi do sudijskog dodatka.

Igor Ivanović je doveo Budućnost u vođstvo u 26. minutu, a konačan ishod postavio je rezervista Dušan Stoljković u četvrtom minutu nadoknade.

Imali su gosti još nekoliko odličnih prilika, posebno se ispromašivao Igor Zarubica, a za rezultatsku neizvjesnost do finiša meča pobrinuo se golman Sutjeske Suad Ličina sa nizom odličnih intervencija.

Iskra je prekinula seriju pozitivnih rezultata, pošto je na Kampu FSCG izgubila od Petrovca sa 2:1.

Rudar je u Pljevljima savladao Kom 3:2, dok se trijumfu na domaćem terenu radovao i OFK Titograd koji je bio bolji od Grblja 1:0.

Budućnost sa utakmicom manje ima 35 bodova, Sutjeska je sakupila 34, dok je Iskra ostala na 32…