PIONIRKE Završen šesti vikend pionirske lige

0
212

U subotu, 14.aprila, u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore, u dvorani Verde Complex-a, odigran je šesti vikend pionirske lige Crne Gore za odbojkašice.

Postignuti su sledeći rezultati:

Rudar – Ivangrad 2011 2:0 (25:23, 25:16)

Rudar: Vujanović, Gladić, Preradović, Smolović, Jelovac, Leovac, Ćalasan, Ostojić, Tabaković, Sokić, Vranež, Marić, Šćepanović.

Ivangrad 2011: Popović, Ralević, Vasović, Knežević, Dubak, Bogavac, Đurišić.

Gimnazijalac – Gorštak 0:2 (14:25, 17:25)

Gimnazijalac: Borozan, Bećir, Bulatović, Kovačević, Popović, Radončić, Ćetković, Franović, Dragović, Ivanović.

Gorštak: Peković, Tapušković, Šćepanović, Medenica, Bulatović, Drakul, Obrenović, Dašić, Dožić.

Jedinstvo Bemax – Budućnost Bemax 2:0 (25:7, 25:23)

Jedinstvo Bemax: Zujović, Krgović, Vuletić, Madžgalj, Novović, Radović, Popović, Jevrić, Bošković, Barać.

Budućnost Bemax: Stanković, Radulović, Đurković, Bojanović, Radulović, Lazović, Brnović, Ćetković, Pešić, Bjelanović, Matić, Tofčević.

Ivangrad 2011 – Mladost 0:2 (18:25, 7:25)

Ivangrad 2011: Popović, Ralević, Vasović, Knežević, Dubak, Bogavac, Đurišić.

Mladost: Stanišić, Ševaljević, Telesmanić, Mrvaljević, Radošević, Grbović, Kilibarda, Petranović, Tujković, Radmanović, Arsić, Klakor.

Jedinstvo Bemax – Libero 1:2 (21:25, 25:21, 10:15)

Jedinstvo Bemax: Zujović, Krgović, Vuletić, Madžgalj, Novović, Radović, Popović, Jevrić, Bošković, Barać, Rakočević.

Libero: Tomašević, Matanović, Medin, Armenko, Đurašić, Tomašević A., Sredović, Iličković, Vraneš, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović.

Akademija – Galeb Poliklinika Hipokrat 2:0 (25:15, 25:11)

Akademija: Anđelić, Đukić, Popović, Brajković, Šćepović, Mitrović, Rakočević, Belojević, Krunić, Simović.

Galeb Poliklinika Hipokrat: Dragojević, Čavić, Šaltić, Krivokapić, Tvrdišić, Vlaović, Dabanović, Babović, Vukjanović, Vlahović, Bajčeta.

Luka Bar – Morača 2:0 (25:15, 25:13)

Luka Bar: Raičević, Lukić, Čović, Jovetić, Smolović, Zeković, Jovanović, Martinović, Hodžić, Marković, Krgović, Knežević.

Morača: Martinović, Pavićević, Boljević, Đurišić, Rudan. Mijušković, Milačić, Kankaraš, Tošić, Popović, Kalezić, Petrović.

Budućnost Capital Plaza – Akademija 0:2 (6:25, 5:25)

Budućnost Capital Plaza: Radonjić, Radojević, Jovović, Nikolić, Stanojević, Vuković, Jovović, Stanojević I., Mrđenović, Anđić, Vučinić.

Akademija: Anđelić, Đukić, Popović, Brajković, Šćepović, Mitrović, Rakočević, Belojević, Krunić, Simović.

Libero – Herceg Novi 2:1 (25:23, 23:25, 15:10)

Libero: Tomašević, Matanović, Medin, Armenko, Đurašić, Tomašević A., Sredović, Iličković, Vraneš, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović.

Herceg Novi: Popović, Ćuhlib, Petrović, Davidović, Petrović N., Senić, Kiperaš, Bajković, Kapor, Đuratović, Bovan, Bleništa.

Luka Bar – Mladost 2:0 (25:8, 25:17)

Luka Bar: Raičević, Lukić, Čović, Jovetić, Smolović, Zeković, Jovanović, Martinović, Hodžić, Marković, Krgović, Knežević.

Mladost: Stanišić, Ševaljević, Telesmanić, Mrvaljević, Radošević, Grbović, Kilibarda, Petranović, Tujković, Radmanović, Arsić, Klakor.

 Mrkojevići – Mediteran 0:2 (12:25, 19:25)

Mediteran: Vukadin, Manojlović, Zejak, Božović, Delibašić, Novaković, Nedović, Zvicer, Bošković, Kovačević, Nedović I., Kovačević, Šćekić.

Mrkojevići: Pecović, Kadić, Škretović, Ljaljević, Kalamperović, Spahija, Kalezić, Bidžur, Vukić, Đurović, Ćatović.

Nikšić – Galeb Poliklinika Hipokrat 1:2 (25:14, 23:25, 11:15)

Nikšić: Delibašić, Vulanović, Perišić, Bulajić, Đurović, Nikčević, Đilas, Jovanović.

Galeb Poliklinika Hipokrat: Dragojević, Čavić, Šaltić, Krivokapić, Tvrdišić, Vlaović, Dabanović, Babović, Vukjanović, Vlahović, Bajčeta.

Gorštak – Mediteran 2:1 (25:22, 16:25, 15:13)

Gorštak: Peković, Tapušković, Šćepanović, Medenica, Bulatović, Drakul, Obrenović, Dašić, Dožić.

Mediteran: Vukadin, Manojlović, Zejak, Božović, Delibašić, Novaković, Nedović, Zvicer, Bošković, Kovačević, Nedović I., Kovačević, Šćekić.

Mrkojevići – Budućnost Capital Plaza 2:0 (25:16, 25:21)

Mrkojevići: Pecović, Kadić, Škretović, Ljaljević, Kalamperović, Spahija, Kalezić, Bidžur, Vukić, Đurović, Ćatović.

Budućnost Capital Plaza: Radonjić, Radojević, Jovović, Nikolić, Stanojević A., Vuković, Jovović, Stanojević I., Mrđenović, Anđić, Vučinić, Ćetković.

Herceg Novi – Morača 1:2 (15:25, 25:19, 8:15)

Herceg Novi: Popović, Ćuhlib, Petrović, Davidović, Petrović N., Senić, Kiperaš, Bajković, Kapor, Đuratović, Kovačević, Simić.

Morača: Martinović, Pavićević, Boljević, Đurišić, Rudan. Mijušković, Milačić, Kankaraš, Tošić, Popović, Kalezić, Petrović.

Nikšić – Rudar 2:0 (25:16, 25:5)

Nikšić: Delibašić, Vulanović, Perišić, Bulajić, Đurović, Nikčević, Đilas, Jovanović.

Rudar: Vujanović, Gladić, Preradović, Smolović, Jelovac, Leovac, Ćalasan, Ostojić, Tabaković, Sokić, Vranež, Marić, Šćepanović.

Gimnazijalac – Budućnost Bemax 0:2 (17:25, 24:26)

Gimnazijalac: Borozan, Bećir, Bulatović, Kovačević, Popović, Radončić, Ćetković, Franović, Dragović, Ivanović.

Budućnost Bemax: Stanković, Radulović, Đurković, Bojanović, Radulović, Lazović, Brnović, Ćetković, Pešić, Bjelanović, Matić, Tofčević.