Pionirke savladale Makedoniju na kraju Balkanskog prvenstva!

Piše: Reprezentacija.me 701 pregleda Dodaj komentar

Ženska pionirska reprezentacija savladala je reprezentaciju Makedonije rezultatom 3:0 (25:20, 25:15, 25:19).

“U ovom meču smo opravdali ulogu favorita, iako smo otvorili meč dosta nesigurno, što je donekle očekivano nakon neizvjesnog meča sa Srbijom i poraza od 3:2. Sredinom prvog seta smo uspjeli da se smirimo, dođemo do svoje igre i nakon toga pobjeda ni u jednom trenutku nije dovedena u pitanje. Raduje to što su na današnjem meču sve igračice dobile i iskoristile šansu. Ostaje žal što smo bili u izuzetno teškoj grupi, a i pored toga samo nas je jedan set dijelio od polufinala. Raduje to što smo iz utakmice u utakmicu igrali sve bolje. Mislim da se prave stvari od ove generacije mogu očekivati u narednom periodu.” izjavio je nakon meča selektor ženske pionirske reprezentacije Nikola Masoničić.

Ovom pobjedom naše najmlađe odbojkašice zauzele su peto mjesto na Balkanskom prvenstvu.

Crna Gora – Makedonija 3:0 (25:20, 25:15, 25:19)

Crna Gora: Globarević, Tvrdišić, Đonović, Kovač, Vukčević, Čakar, Kostić, Tuševljak, Vukoslavčević, Krkalović, Savović, Labović.