Pioniri poraženi na startu Balkanijade

Piše: Reprezentacija.me 2.2k pregleda Dodaj komentar

Muška pionirska reprezentacija Crne Gore poražena je na startu Balkanskog prvenstva, koje se održava u Ivanjici (Srbija), od vršnjaka iz Srbije rezultatom 3:0 u setovima (25:12, 25:17, 25:20).

“Prvo nam je okupljanje i prva zvanicna utakmica u ovom sastavu. Veci dio priprema smo kuburili sa stomačnim virusom i to nas je dosta poremetilo s obzirom da nam je trebalo vremena da se uigramo. Definitivno smo u utakmicu ušli dosta bojažljivo i pod tremom koja nas je mnogo sputala. Polako smo se oslobađali iste, i u trećem setu bili ravnopravan protivnik, ali ipak je selekcija Srbije imala više koncentracije i spretnosti u završnici seta i tako mirno priveli utakmicu kraju. Zaslužena pobjeda selekcije Srbije, a nama ostaje da u ostalim mečevima damo sve od sebe i prikažemo se u boljem svijetlu nego što je bilo večeras” izjavio je selektor muške pionirske reprezentacije Srđan Popović.

Meč drugog kola u okviru grupe 2 naši pioniri odigraće danas od 12,30 časova protiv reprezentacije Bugarske.