Petarda Budućnosti, bod za Sutjesku – šampionska trka još nije gotova

Piše: Vladan 696 pregleda Dodaj komentar

Borba za titulu dostiže vrhunac – Sutjeska u posljednja dva kola ulazi sa četiri boda prednosti u odnosu na Budućnost.

Nikšićani su danas remizirali u Golubovcima (1:1), dok su „plavi” savladali Grbalj pod Goricom rezultatom 5:3.

Aktuelni šampion zicer za odbranu titule ima u nedjelju kada kraj Bistrice igra sa Grbljem – ako slavi, sve će biti riješeno i prije međusobnog duela Sutjeske i Budućnosti u posljednjem kolu.

Sutjeska je gubila na poluvremenu, golom Nikole Krstovića, a bitan bod joj je donio Božo Marković.

Budućnost je, s druge strane, dva puta gubila od Grbljana na poluvremenu, a onda je u nastavku uprkos tome što je igrala sa desetoricom zbog isključenja Mijića postigla četiri pogotka.

Sedam golova je viđeno u duelu OFK Titograda i Mornara (6:1), Iskra je rutinski savladala Lovćen (2:0), dok je Petrovac slavio u Pljevljima (1:0).