Petar Orlandić strijelac u remiju Zvezde protiv Mladosti (VIDEO)

Piše: Vladan 908 pregleda Dodaj komentar

Crvena zvezda je imala priliku da stigne do veoma značajne pobjede protiv Mladosti iz Lučana, ali je utakmica 18. kola Superlige završena rezultatom 2:2.

U 11. minutu povela je Mladost preko Saše Jovanovića, koji je iskoristio sjajnu asistenciju Golubovića, i uspio da dovede Lučance do prednosti.

Ipak, u 35. minutu, Dušan Anđelković je napravio pravi dar-mar u odbrani Mladosti, iskoristio prazan prostor i desnom nogom postigao jedan od ljepših golova ove sezone u srpskoj ligi.

U drugom poluvremenu dva velika peha za Crvenu zvezdu. Prvo je Srđan Plavšić, nakon divljačkog starta Milosavljevića, morao da bude prevežen u bolnicu, ali je to crveno-bijelima donelo dodatni elan, pa su poveli golom Orlandića u 54. minutu, koji je i sam morao da bude zamijenjen.

No, u 69. minutu Mladost je stigla do drugog gola preko Radivojevića, što su do kraja Lučanci i sačuvali.