Pavićević: Daću priliku svim igračima

Piše: Ognjen 808 pregleda Dodaj komentar

Košarkaši Mornara igraće sjutra u Baru sa austrijskim Kapfenbergom utakmicu petog kola C grupe FIBA Eurokupa.

Biće to duel ekipa koje su u dosadašnjem dijelu takmičenja ostvarile polovičan učinak.

Crnogorski prvak prvi međusobni duel dobio je 75:69, a slavili su i protiv Porta 81:70.

Upisali su i poraze u gostima od Porta 68:55 i finske ekipe Kataja Basket 81:76.

Kapfenberg je u prošlom kolu pobijedio finski tim i upisao drugi trijumf.

Trener Mornara, Mihailo Pavićević kazao je da je njegov tim zbog važnosti utakmice, u drugom poluvremenu meča sa Igokeom igrao sa skraćenom rotacijom.

“U duelu sa Kapfenbergom daću priliku svim igračima, a veću minutažu imaće oni koji nisu uvijek u prvom planu u ABA ligi. Bez obzira na takav pristup utakmici idemo na pobjedu”, rekao je Pavićević agenciji MINA.

Duel u barskoj Topolici počeće u 20 sati i 30 minuta.