OSCG: 50 pionirki na testiranju za vikend u Baru

0
443
Selektor ženske pionirske odbojkaške reprezentacije Crne Gore, Marko Radusinović objavio je spisak za testiranje kandidata za žensku pionirsku reprezentaciju.

 

Igračice su pozvane na dvodnevne pripreme u Baru, u sklopu kojih će biti obavljena antropometrijska analiza, BMI indeks, kao i motoričko testiranje svih kandidata za žensku pionirsku reprezentaciju Crne Gore.

 Pripreme će se održati 20-21. januara, a okupljanje je zakazano za subotu, 20.januar u 12:30h u sali Poljoprivredne škole u Baru. 

Selektor Radusinović, kome će u radu pomagati pomoćni treneri Ivica Šćekić i Zlatko Ćaćić, a okupiće se sledeće igračice:

  1. Đurovic Alma  – O.K. “Mrkojevići”  – Mrkojevići
  2. Vukić Adelisa –  O.K. “Mrkojevići” – Mrkojevići
  3. Vuković Manja – O. K. “Budućnost Capital Plaza” – Podgorica
  4. Ćetković Jana –  O.K. “Budućnost Bemax”   – Podgorica
  5. Đurković Katarina –  O.K. “Budućnost Bemax”  – Podgorica
  6. Radović Milica  –  O.K. “Jedinstvo Bemax”  – Bijelo Polje
  7. Madžgalj Gordana – O. K. “Jedinstvo Bemax”   – Bijelo Polje
  8. Bogavac Andrijana – O. K. “Ivangrad 2011”  – Berane
  9. Ralević Milka –  O. K. “Ivangrad 2011”   -Berane
  10. Brajković Nevena  – O. K. “Akademija”  -Podgorica
  11. Popović Anja –  O. K. “Akademija”  -Podgorica
  12. Drakul Milena –  O.K. “Gorštak”  -Kolašin
  13. Obrenović Maša –  O.K. “Gorštak”  -Kolašin
  14. Dašić Anđela –  O.K. “Gorštak”  -Kolašin
  15. Petrović Nina –  O.K. “Herceg Novi”  -Herceg Novi
  16. Petrović Nađa –  O.K. “Herceg Novi”  -Herceg Novi
  17. Popović Nađa – O. K. “Morača”  -Podgorica
  18. Milačić Tijana – O. K. “Morača”  -Podgorica
  19. Rudan Sanja – O. K. “Morača”  -Podgorica
  20. Tošić Jovana – O. K. “Morača”  -Podgorica
  21. Mijušković Anika – O. K. “Morača”  -Podgorica
  22. Martinović Iva – O. K. “Morača”  -Podgorica
  23. Kankaraš Sara – O. K. “Morača”  -Podgorica
  24. Vidaković Nina – O. K. “Morača”  -Podgorica
  25. Bulajić Jana – O. K. “Nikšić”  -Nikšić
  26. Vulanović Tijana – O. K. “Nikšić”  -Nikšić
  27. Đilas Milica – O. K. “Nikšić”  -Nikšić
  28. Čakar Majda – A. O. K. “Rudar”  -Pljevlja
  29. Smolović Tijana – A. O. K. “Rudar”  -Pljevlja
  30. Leovac Teodora  – A. O. K. “Rudar”  -Pljevlja
  31. Smolović Anastasija – O. K. “Luka Bar”  -Bar
  32. Jovetić Dunja – O. K. “Luka Bar”  -Bar
  33. Hodžić Ines  – O. K. “Luka Bar”  -Bar
  34. Bulatović Teodora – O. K. “Gimnazijalac”  -Kotor
  35. Ćorović Vladana – O. K. “Gimnazijalac”  -Kotor
  36. Franović Nera  – O. K. “Gimnazijalac”  -Kotor
  37. Ćetković Helena – O.K. “Gimnazijalac” -Kotor
  38. Vukadin Anja – O. K. “Mediteran”  -Budva
  39. Manojlović Anastasija – O. K. “Mediteran”  -Budva
  40. Nedović Ivona – O. K. “Mediteran”  -Budva
  41. Grbović Tijana – O. K. “Mladost” -Tivat
  42. Stanišić Marija – O. K. “Mladost” -Tivat
  43. Telesmanić Bjanka – O. K. “Mladost” -Tivat
  44. Čavić Marija – O. K. “Galeb”  -Bar
  45. Dragojević Maša – O. K. “Galeb”  -Bar
  46. Krivokapić Staša – O. K. “Galeb”  -Bar
  47. Vlaović Natalija – O. K. “Galeb”  -Bar
  48. Medin Nađa – O. K. “Libero”  -Petrovac
  49. Djurasić Anđela – O. K. “Libero”  -Petrovac
  50. Tomašević Anđela – O. K. “Libero”  -Petrovac