Oldenburg elimisan iz Lige Šampiona!

Piše: Reprezentacija.me 1k pregleda Dodaj komentar

Mihailović i drugovi zaustavljeni u osmini finala.

Ekipa Banvita pokazala se kao prevelik zalogaj u ovom trenutku za mladu njemačku ekipu. Rezultatom 70:61 Njemci za koje nastupa naš reprezentativac poraženi su u Bandirmi. Jordan Theodore bio je nezaustavljiv u domaćoj ekipi, ubacio 22 poena i dodao 9 asistencija. Banvit je od samog starta meča pokazao da je snažniji tim u ovom momentu, kontrolisali su ritam i održavali ubjedljivu razliku tokom čitavih 40 minuta na parketu. Mihailović je ubacio 11 poena, imao sjajnu rolu u posljednjoj četvrtini, ali već je bilo prekasno. Brian Qvale bio je najefikasniji u ekipi Oldenburga. Konstantno kvalitetni centar gostiju ubacio je 13 poena, ispostaviće se nedovoljno za povoljan rezultat.

Oldenburgu sada ostaje borba u Bundesligi, nalaze se na sedmoj poziciji i težiće da sebi obezbijede što povoljnijeg protivnika u plejofu.