Odlične partije Perović, Ćulafića, Ćaćića i Simovića

0
542

Prethodnog vikenda naši odbojkaši i odbojkašice u inostranstvu su imali zapažen učinak. 

Posebno su se istakla dva Miloša – Ćulafić i Simović, obojica sa po 32 poena za svoju ekipu, a odličan je bio i Vojin Ćaćić.

Kod dama, zapažene partije su standardno imale Tanja Bokan i Ksenija Ivanović, dok je i Nikoleta Perović imala 12 poena.

Ime Prezime Liga Klub Učinak kluba Učinak igrača/ice
Tatjana Bokan FRA I MULHOUSE Poraženi u gostima od Le Cannet 3:0 Osvojila 14 poena
Ksenija Ivanović FRA I HAINAUT Poraženi kod kuće od RC Cannes 3:0 Osvojila 14 poena, od čega 2 bloka
Nikoleta Perović NOR I Stod IL Pobijedili kod kuće Nyborg 3:0, pobijedili u gostima Forde 3:0 i Nyborg 3:0 Ulazila u prvom i trećem setu u prvoj utakmici, osvojila 12 poena u drugoj, i nije igrala treću utakmicu
Marija Milović POL I PTPS Piła Poraženi u gostima od Chemik Police 3:0 Nije bila u sastavu
Danijela Džaković SRB II JEDINSTVO Pobijedili u gostima Takovo 3:2
Jelena Cvijović SRB II MD Zrenjanin Pobijedili kod kuće Radnički Kragujevac 3:0  Osvojila 10 poena
Ana Otašević SVK I Spišská Poraženi u gostima od Slavia Bratislava 3:0  Osvojila 6 poena od čega 3 asa i 2 bloka
Neda Vujadinović ALB I Tirana Pobijedila kod kuće Studenti 3:0 Igrala prvi i početak drugog seta
Vuk Medenica ALB I Tirana Pobijedili u gostima Studenti 3:2 Osvojio 15 poena
Nikola Radonić BIH I BORAC Poraženi u gostima od Jedinstvo 3:1
Milenko Dangubić BIH II Ljubinje Pobijedili u gostima Gradisku 3:1 Osvojio 35 poena
Marko Bojić FRA I PARIS VOLLEY Poraženi u gostima od Beauvais 3:1 Nije ulazio u igru
Gojko Ćuk FRA I CHAUMONT Pobijedili u gostima Tourcoing 3:1 Osvojio 12 poena, od čega 2 bloka
Aleksandar Milivojević FRA II HARNES Pobijedili kod kuće Ales 3:1
Rajko Strugar FRA II A.S.ORANGE Pobijedili kod kuće Martigues 3:1 Osvojio 3 poena
Simo Dabović GRE I FOINIKAS Pobijedili kod kuće Panathinaikos 3:0 Osvojio 4 poena od čega 3 bloka
Milan Jurišić GRE I OLYMPIAKOS Poraženi kod kuće od PAOK 3:2 Osvojio 10 poena
Miloš Simović ROU I CS Banatul Pobijedili kod kuće Piatra Neamt 3:0 Osvojio 32 poena, od čega 4 asa i 2 bloka
Luka Šuljagić RUS II TYUMEN Pobijedili u gostima Lokomotiv Izumrud 3:2 i 3:0 Osvojio 13 poena u prvoj i 5 poena u drugoj utakmici
Miloš Ćulafić TUR I BELEDIYEKULUBU Poraženi u gostima od Maliye Piyango 3:2 Osvojio 32 poena, od čega 3 asa i 6 blokova
Vojin Ćaćić TUR I BELEDIYEKULUBU Poraženi u gostima od Maliye Piyango 3:2 Osvojio 21 poen, od čega 2 asa i 1 blok