Odigrane utakmice 3.vikenda Jugopetrol EKO mini odbojke

0
72

U nedelju, 19.novembra, u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigran je prvi vikend takmičenja u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica i dječaka rođenih 2005. i mlađe.

U nastavku slijede rezultati:
 
Akademija – Budućnost Bemax 0:2 ( 6:21, 12:21 )

Akademija: Todorović, Ulcinjak, Dragović, Vuković, Bulatović, Lopičić, Ivanišević.
Budućnost Bemax: Janković, Milačić, Mugoša, Vujošević, Žugić, Marojević, Lakić, Janković L., Milonjić, Bicić.

Mediteran – Budućnost Capital Plaza 2 0:2 ( 2:21, 4:21 )

Mediteran: Pribilović, Vuković, Rakočević, Banović, Perović, Radović, Popović, Stanišić, Milanović, Fafulić, Zvicer, Ražnatović, Marić, Šćekić, Filipović, Nikčević.
Budućnost Capital Plaza 2: Vukčević, Stojanović, Mitrović, Simonović, Drobnjak, Mijušković, Darmanović, Bjelica, Đorđević, Đurišić, Đačić, Zajović.

Mrkojevići 2 – Nikšić 2:0 ( 21:6, 21:4 )

Mrkojevići 2: Đurđević, Pavićević, Muhović, Erović, Pepeljak.
Nikšić: Bogetić, Petrović, Knežević, Knežević E., Perišić, Mrkić, Trifunović, Eraković.

Budućnost Bemax – Mediteran 2:0 ( 21:5, 21:6 )

Budućnost Bemax: Janković, Milačić, Mugoša, Vujošević, Žugić, Marojević, Lakić, Janković L., Milonjić, Bicić.
Mediteran: Pribilović, Vuković, Rakočević, Banović, Perović, Radović, Popović, Stanišić, Milanović, Fafulić, Zvicer, Ražnatović, Marić, Šćekić, Filipović, Nikčević.

Budućnost Capital Plaza 2 – Mrkojevići 1 0:2 ( 9:21, 6:21 )

Budućnost Capital Plaza 2: Vukčević, Stojanović, Mitrović, Simonović, Drobnjak, Mijušković, Darmanović, Bjelica, Đorđević, Đurišić, Đačić, Zajović.
Mrkojevići 1: Đurović, Arabelović, Perazić, Zverotić.
 
Mrkojevići 1 – Nikšić 2:0 ( 21:1, 21:1 )

Mrkojevići 1: Đurović, Arabelović, Perazić, Zverotić.
Nikšić: Bogetić, Petrović, Knežević, Knežević E., Perišić, Mrkić, Trifunović, Eraković.
 
Budućnost Capital Plaza – Top Volley 2:0 ( 21:18, 21:14 )

Budućnost Capital Plaza: Petričević, Kovačević, Uskoković, Prelević.
Top Volley: Krnić, Mrdak, Stijepović, Tošković, Bulatović.

Top Volley 1 – Bar Volley 2 2:0 (21:13, 22:20)

Top Volley 1: Klikovac, Petković, Božović, Šćepanović, Čobrenović.
Bar Volley 2: Petrović, Lješović, Ramović, Šaltić, Pelević.

Mediteran – Budućnost Capital Plaza 2:0 ( 21:4, 21:11 )

Mediteran: Bigović, Rađenović, Ražnatović, Bauk, Bulatović, Vuksanović, Milenković.
Budućnost Capital Plaza: Vujović, Brković, Uskoković, Petričević, Stojanović, Zindović, Bigović.

Top Volley – Mrkojevići 2:1 ( 21:12, 15:21, 15:12 )

Top Volley: Stjepović, Tošković, Mrdak, Krnić, Bulatović.
Mrkojevići: Popović, Karamanga, Milić, Milić D., Kostić, Obradović.

Mediteran – Bar Volley 2 1:2 ( 17:21, 23:21, 13:15 )

Mediteran: Bigović, Rađenović, Ražnatović, Bauk, Bulatović, Vuksanović, Milenković.
Bar Volley 2: Petrović, Lješović, Ramović, Šaltić, Pelević.

Bar Volley 3 – Bar Volley 1 0:2 ( 12:21, 13:21 )

Bar Volley 3: Pavlović, Šaltić, Drobnjak, Petrić, Bracović.
Bar Volley 1: Klikovac, Petković, Božović, Šćepanović, Čabrenović.

Mrkojevići – Bar Volley 3 1:2 ( 21:16, 15:21, 11:15 )

Mrkojevići: Popović, Karamanga, Milić, Milić D., Kostić, Obradović.
Bar Volley 3: Pavlović, Šaltić, Drobnjak, Petrić, Bracović.

 
Top Volley 2 – Budućnost Capital Plaza 1 0:2 ( 9:21, 19:21 )

Top Volley 2: Sindik, Perović, Kovačević S., Kovačević I., Ćupić, Perazić U., Perazić E., Pešić.
Budućnost Capital Plaza 1: Mrđenović, Čičić, Vučinić, Radonjić, Bogojević, Peković, Mugoša, Mudreša.

 
Top Volley 1 – Top Volley 2 2:1 ( 21:14, 11:21, 15:10 )

Top Volley 1: Petričević, Kaljević, Stijepović, Selmani, Nezisić, Điknić, Rakočević, Perišić, Brajović, Stanišić, Adamović.
Top Volley 2: Sindik, Perović, Kovačević S., Kovačević I., Ćupić, Perazić U., Perazić E., Pešić.

Mrkojevići 3 – Gorštak 0:2 ( 18:21, 18:21 )

Mrkojevići 3: Adžagić, Fici, Popović, Popović I.
Gorštak: Vuković, Dašić, Knežević, Jovanović, Perović, Drašković, Raketić.

Top Volley 1 – Akademija 0:2 ( 17:21, 9:21 )
Top Volley 1: Petričević, Kaljević, Stijepović, Selmani, Nezisić, Điknić, Rakočević, Perišić, Brajović, Stanišić, Adamović.
Akademija: Todorović, Ulcinjak, Dragović, Vuković, Bulatović, Lopičić, Ivanišević.

Mrkojevići 3 – Budućnost Capital Plaza 1 0:2 ( 16:21, 13:21 )

Mrkojevići 3: Adžagić, Fici, Popović, Popović I., Đurđević, Erović.
Budućnost Capital Plaza 1: Mrđenović, Čičić, Vučinić, Radonjić, Bogojević, Peković, Mugoša, Mudreša.

Mrkojevići 2 – Gorštak 2:0 ( 21:10, 22:20 )

Mrkojevići 2: Đurđević, Pavićević, Muhović, Erović, Pepeljak.
Gorštak: Vuković, Dašić, Knežević, Jovanović, Perović, Drašković, Raketić.