Odigran 2.vikend pionirskih liga, Bar Volej i Gorštak bez poraza

0
263

U nedelju, 03. decembra, u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore, u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” i “Verde Complex”, odigran je drugi vikend pionirske lige Crne Gore za odbojkaše i odbojkašice.

Postignuti su sledeći rezultati:

PIONIRI

Top Volley – Budućnost Capital Plaza 0:2 (8:25, 11:25)

Top Volley: Bulatović, Mašković, Anđelić, Perić, Stijepović, Grahovac, Gluščević, Jaćimović.

Budućnost Capital Plaza: Stanojević, Bigović, Ćetković, Lečić, Nikčević, Čičić, Miranović, Dominik, Perunović, Vlahović.

Bar Volley – Mediteran 2:0 (25:19, 25:11)

Bar Volley: Novaković, Milić, Cimbaljević, Božović, Klikovac, Milić, Strahinja, Matić, Smolović, Cimbaljević L., Lješević, Muratić.

Mediteran: Tršić, Ćulibrk, Rađenović, Milenković, Milenković V., Zec, Bulatović, Bulatović D., Vuksanović, Radović, Krivokapić, Ražnatović.

Budućnost Capital Plaza – Mediteran 0:2 (20:25, 16:25)

Budućnost Capital Plaza: Stanojević, Bigović, Ćetković, Lečić, Nikčević, Čičić, Miranović, Dominik, Perunović, Vlahović.

Mediteran: Tršić, Ćulibrk, Rađenović, Milenković, Milenković V., Zec, Bulatović, Bulatović D., Vuksanović, Radović, Krivokapić, Ražnatović.

Top Volley – Jedinstvo Bemax 2:0 (25:0, 25:0) – službeni rezultat

PIONIRKE

Morača – Budućnost Capital Plaza 2:0 ( 25:8, 25:17 )

Morača: Pavićević, Martinović, Boljević, Đurišić, Rudan, Milačić, Kankaraš, Tošić, Popović, Vidaković, Mijušković, Kalezić, Radulović, Musić.

Budućnost Capital Plaza: Radonjić, Burzanović, Nikolić, Stanojević, Jovović, Vuković, Jovović L., Stanojević, Anđić, Popović, Vučinić.

 

Mediteran – Libero 1:2 ( 15:25, 25:23, 10:15 )

Mediteran: Bajković, Marković, Vuksanović, Novaković, Zvicer, Kovačević, Vukadin, Božović, Nedović, Zejak, Manojlović, Nedović I., Perović, Kovačević.

Libero: Tomašević, Martinović, Medin, Đurašić, Tomašević, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović.

 

Mladost – Galeb Poliklinika Hipokrat 2:1 ( 11:25, 25:22, 15:5 )

Mladost: Stanišić, Ševaljević, Telesmanić, Mrvaljević, Radošević, Grbović, Kilibarda, Tujković, Radomanović, Klakor.

Galeb Poliklinika Hipokrat: Đurišić, Čavić, Šaltić, Krivokapić, Tvrdišić, Vlahović, Šćekić, Dragojević, Mrdak, Ćupić, Bajčeta, Cirić, Vlahović, Vuksanović.

 

Budućnost Bemax  – Gimnazijalac 0:2 ( 18:25, 22:25 )

Budućnost Bemax: Stanković, Tofčević, Đurković, Đuranović, Jovović, Ćetković, Pešić, Bjelanović, Matić.

Gimnazijalac: Ćorović, Rajman, Bulatović, Crepulja, Popović, Ivović, Ćetković, Franović, Dragović, Plamenac.

 

Gorštak – Jedinstvo Bemax 2:0 (25:0, 25:0) – službeni rezultat

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Akademija – Luka Bar 0:2 ( 14:25, 21:25 )

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Šćepović, Mitrović, Furtula, Rakočević, Belojević, Simović.

Luka Bar: Lukić, Čović, Jovetić, Smolović, Zeković, Jovanović, Martinović, Raičević, Hodžić, Knežević.

 

Mediteran – Morača 1:2 ( 19:25, 25:21, 8:15 )

Mediteran: Bajković, Marković, Vuksanović, Novaković, Zvicer, Kovačević, Vukadin, Božović, Nedović, Zejak, Manojlović, Nedović I., Perović, Kovačević.

Morača: Pavićević, Martinović, Boljević, Đurišić, Rudan, Milačić, Kankaraš, Tošić, Popović, Vidaković, Mijušković, Kalezić, Radulović, Musić.

 

Budućnost Capital Plaza – Mladost 0:2 ( 11:25, 15:25 )

Budućnost Capital Plaza: Radonjić, Burzanović, Nikolić, Stanojević, Jovović, Vuković, Jovović L., Stanojević, Anđić, Popović, Vučinić.

Mladost: Stanišić, Ševaljević, Telesmanić, Mrvaljević, Radošević, Grbović, Kilibarda, Tujković, Radmanović, Klakov, Krgović.

 

Libero – Gimnazijalac 1:2 ( 25:20, 28:30, 9:15 )

Libero: Tomašević, Matunović, Medin, Đurašić, Tomašević, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović.

Gimnazijalac: Ćorović, Rajman, Bulatović, Crepulja, Popović, Ivović, Ćetković, Franović, Dragović, Plamenac.

 

Galeb Poliklinika Hipokrat – Rudar 0:2 ( 23:25, 11:25 )

Galeb Poliklinika Hipokrat: Đurišić, Čavić, Šaltić, Krivokapić, Tvrdišić, Vlahović, Šćekić, Dragojević, Mrdak, Ćupić, Bajčeta, Cirić, Vlahović, Vuksanović.

Rudar: Gazdić, Čakar, Jelovac, Preradović, Smalović, Vraneš, Drnda, Leovac, Ćalasan, Tabaković, Ostojić.

Herceg Novi – Akademija 1:2 ( 25:10, 23:25, 12:15 )

Herceg Novi: Popović, Čuhlib, Petrović, Vujović, Petrović N., Senić, Kiperaš, Đuratović, Kapor, Nikolić, Mišeljić, Blenista, Kovačević, Simić.

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Šćepović, Mitrović, Furtula, Rakočević, Belojević, Simović.

 

Jedinstvo Bemax – Mrkojevići 0:2 ( 0:25, 0:25 ) – službeni rezultat

 

Luka Bar – Nikšić 2:0 ( 25:21, 25:23 )

Luka Bar: Lukić, Čović, Jovetić, Smolović, Zeković, Jovanović, Martinović, Raičević, Hodžić, Knežević.

Nikšić: Delibašić, Vulanović, Nikčević, Bogetić, Bulajić, Đurović, Nikolić, Nikčević, Đilas.

 

Budućnost Bemax – Gorštak 0:2 ( 10:25, 16:25 )

Budućnost Bemax: Stanković, Tofčević, Đurković, Đuranović, Jovović, Ćetković, Pešić, Bjelanović, Matić.

Gorštak: Tapušković, Obrenović, Zajić, Medenica, Bulatović, Peković, Drakul, Šćepanović, Dašić, Dašić J.

 

Rudar – Ivangrad 2011 2:0 ( 25:12, 25:7 )

Rudar: Gazdić, Čakar, Jelovac, Preradović, Smalović, Vraneš, Drnda, Leovac, Ćalasan, Tabaković, Ostojić.

Ivangrad 2011: Ralević, Popović, Savović, Dubak, Vasović, Đurišić, Obradović, Knežević.

 

Mrkojevići – Herceg Novi 1:2 ( 25:19, 23:25, 12:15 )

Mrkojevići: Kadić, Ljaljević, Kalamperović, Spahiša, Bidžur, Vukić, Đurović, Ćatović.

Herceg Novi: Popović, Čuhlib, Petrović, Vujović, Petrović N., Senić, Kiperaš, Đuratović, Kapor, Nikolić, Mišeljić, Blenista, Kovačević, Simić.

 

Nikšić – Ivangrad 2011 2:0 ( 25:15, 25:16 )

Nikšić: Delibašić, Vulanović, Nikčević, Bogetić, Bulajić, Đurović, Nikolić, Nikčević, Đilas.

Ivangrad 2011: Ralević, Popović, Savović, Dubak, Vasović, Đurišić, Obradović, Knežević.