ODBOJKA Pioniri Bar Voleja neporaženi, Verde Complex ugostio 17 ekipa pionirki

0
396

U nedelju, 25. februara, u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore, u sali Gimnazije “Slobodan Škerović”, odigran je treći vikend pionirske lige Crne Gore za odbojkaše.

U dvorani Verde Complexa odigran je 4.vikend pionirske lige Crne Gore za odbojkašice, gdje se nadmetalo čak 17 ekipa!

Postignuti su sledeći rezultati:

PIONIRI:

Top Volley – Bar Volley 0:2 ( 4:25, 13:25 )

Top Volley: Bulatović, Mašković, Anđelić, Grahovac, Gluščević, Perić.

Bar Volley: Novaković, Knežević, Cimbaljević, Božović, Klikovac, Strahinja, Petković, Smolović, Cimbaljević V., Lješević.

Jedinstvo Bemax – Bar Volley 1:2 ( 25:16, 16:25 10:15 )

Jedinstvo Bemax: Obradović, Jahegić, Šekularac, Kojović, Ćinćur, Rovčanin, Radivojević, Dizdarević, Veličković, Štulić.

Bar Volley: Novaković, Knežević, Cimbaljević, Božović, Klikovac, Strahinja, Petković, Smolović, Cimbaljević V., Lješević.

Top Volley – Mediteran 0:2 ( 7:25, 12:25 )

Top Volley: Bulatović, Mašković, Anđelić, Grahovac, Gluščević, Perić.

Mediteran: Zec, Bulatović, Tršić, Milenković, Krivokapić, Vuksanović, Radović, Rađenović, Ćulibrk, Bauk.

Budućnost Capital Plaza – Jedinstvo Bemax 1:2 ( 23:25, 25:17, 12:15 )

Budućnost Capital Plaza: Stanojević, Vlahović, Lečić, Nikčević, Čičić, Miranović, Domnik, Perunović.

Jedinstvo Bemax: Obradović, Jahegić, Šekularac, Kojović, Ćinćur, Rovčanin, Radivojević, Dizdarević, Veličković, Štulić.

PIONIRKE

U nedelju 25.februara, u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore, u dvorani Verde Complex-a, odigran je četvrti vikend pionirske lige Crne Gore za odbojkašice.

Postignuti su sledeći rezultati:

Gorštak – Rudar 2:0 ( 25:22, 25:14 )

Gorštak: Peković, Tapušković, Bulatović, Žirić, Medenica,  Bulatović I., Drakul, Obrenović, Dašić, Dožić.

Rudar: Tabaković, Klačar, Preradović, Smolović, Jelovac, Ćalasan, Milić, Drobnjak, Sokić, Gazdić, Vraneš, Drnda.

Mrkojevići – Mladost 0:2 ( 15:25, 14:25 )

Mrkojevići: Kadić, Škretović, Ljaljević, Kalamperović, Spahija, Bidžur, Vukić, Đurović, Ćatović.

Mladost: Stanišić, Ševaljević, Telesmanić, Mrvaljević, Radošević, Grbović, Kilibarda, Tujković, Radmanović, Arsić, Klakor.

Budućnost Capital Plaza – Herceg Novi 0:2 ( 23:25, 5:25 )

Budućnost Capital Plaza: Vučinić, Radonjić, Radojević, Petričević, Burzanović, Nikolić, Stanojević, Jovović, Ćetković, Stanojević I., Anđić, Mrđenović.

Herceg Novi: Popović, Andrić, Vujović, Davidović, Senić, Đuratović, Kapor, Baković, Nikolić, Mišeljić, Bovan, Kovačević, Simić.

Gimnazijalac – Rudar 0:2 ( 17:25, 13:25 )

Gimnazijalac: Radanović, Bećir, Bulatović, Popović, Radončić, Ćetković, Franović, Dragović, Borozan, Plamenac, Kovačević.

Rudar: Tabaković, Klačar, Preradović, Smolović, Jelovac, Ćalasan, Milić, Drobnjak, Sokić, Gazdić, Vraneš, Drnda.

Libero – Akademija 2:1 ( 25:19, 20:25, 15:9 )

Libero: Tomašević, Matanović, Medin, Armenko, Đurajić, Tomašević A., Vraneš, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović.

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Šćepović, Mitrović, Furtula, Rakočević, Belojević.

Budućnost Bemax – Nikšić 0:2 ( 17:25, 10:25 )

Budućnost Bemax: Stanković, Toščević, Durković, Radulović, Lazović, Ćetković, Pešić, Bjelanović.

Nikšić: Delibašić, Vulanović, Nikčević, Bogetić, Bulajić, Đurović, Nikolić, Nikčević S.

Mediteran – Budućnost Capital Plaza 2:0 ( 25:8, 25:15 )

Mediteran: Bajković, Vuksanović, Novaković, Božović, Manojlović, Vukadin, Kovačević, Nedović, Nikaljević, Lučić.

Budućnost Capital Plaza: Vučinić, Radonjić, Radojević, Petričević, Burzanović, Nikolić, Stanojević, Jovović, Ćetković, Stanojević I., Anđić, Mrđenović.

Libero – Nikšić 2:1 ( 25:20, 22:25, 15:13 )

Libero: Tomašević, Matanović, Medin, Armenko, Đurajić, Tomašević A., Vraneš, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović.

Nikšić: Delibašić, Vulanović, Nikčević, Bogetić, Bulajić, Đurović, Nikolić, Nikčević S.

Galeb Poliklinika Hipokrat – Mediteran 1:2 ( 25:22, 15:25, 12:15 )

Galeb Poliklinika Hipokrat: Dragojević, Čavić, Krivokapić, Tvrdišić, Đuričić, Vladić, Dabanović, Gabović, Vlahović, Bajčeta.

Mediteran: Bajković, Vuksanović, Novaković, Božović, Manojlović, Vukadin, Kovačević, Nedović, Nikaljević, Lučić.

Morača – Mrkojevići 2:0 ( 25:12, 25:14 )

Morača: Martinović, Pavićević, Đurišić, Rudan, Petrović, Milačić, Boljević, Kankaraš, Tošić, Popović, Kalezić.

Mrkojevići: Kadić, Škretović, Ljaljević, Kalamperović, Spahija, Bidžur, Vukić, Đurović, Ćatović.

Mladost – Gorštak 0:2 ( 21:25, 16:25 )

Mladost: Stanišić, Ševaljević, Telesmanić, Mrvaljević, Radošević, Grbović, Kilibarda, Tujković, Radmanović, Arsić, Klakor.

Gorštak: Peković, Tapušković, Bulatović, Žirić, Medenica,  Bulatović I., Drakul, Obrenović, Dašić, Dožić.

Luka Bar – Herceg Novi 2:0 ( 25:14, 25:8 )

Luka Bar: Lukić, Čović, Jovetić, Smolović, Zeković, Jovanović, Martinović, Raičević, Hodžić, Ostojić, Krgović.

Herceg Novi: Popović, Andrić, Vujović, Davidović, Senić, Đuratović, Kapor, Baković, Nikolić, Mišeljić, Bovan, Kovačević, Simić.

Morača – Akademija 2:1 ( 25:23, 24:26, 15:6 )

Morača: Martinović, Pavićević, Đurišić, Rudan, Petrović, Milačić, Boljević, Kankaraš, Tošić, Popović, Kalezić.

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Šćepović, Mitrović, Furtula, Rakočević, Belojević.

Luka Bar – Jedinstvo Bemax 2:0 ( 25:20, 25:15 )

Luka Bar: Lukić, Čović, Jovetić, Smolović, Zeković, Jovanović, Martinović, Raičević, Hodžić, Ostojić, Krgović.

Jedinstvo Bemax: Rakočević S., Rakočević A., Krgović, Žujović, Vuletić, Madžgalj, Radović, Popović, Jevrić, Vukadinović, Tošković.

Jedinstvo Bemax – Ivangrad 2011 2:0 ( 25:16, 25:11 )

Jedinstvo Bemax: Rakočević S., Rakočević A., Krgović, Žujović, Vuletić, Madžgalj, Radović, Popović, Jevrić, Vukadinović, Tošković.

Ivangrad 2011: Popović, Bogavac, Matović, Đurišić, Ralević, Knežević, Janić.

Budućnost Bemax – Ivangrad 2011 2:1 ( 18:25, 25:18, 15:5 )

Budućnost Bemax: Stanković, Toščević, Durković, Radulović, Lazović, Ćetković, Pešić, Bjelanović.

Ivangrad 2011: Popović, Bogavac, Matović, Đurišić, Ralević, Knežević, Janić.

Galeb Poliklinika Hipokrat – Gimnazijalac 2:0 ( 25:19, 25:20 )

Galeb Poliklinika Hipokrat: Dragojević, Čavić, Krivokapić, Tvrdišić, Đuričić, Vladić, Dabanović, Gabović, Vlahović, Bajčeta.

Gimnazijalac: Radanović, Bećir, Bulatović, Popović, Radončić, Ćetković, Franović, Dragović, Borozan, Plamenac, Kovačević.