Novi poraz Budućnosti: Sutjeska slavila u Nikšiću

Piše: Vladan 556 pregleda Dodaj komentar

U posljednjem, 10. kolu Super lige u košarci Sutjeska je kao domaćin uspjela da pobijedi Budućnost rezultatom 84-74 i tako nanese podgoričkom klubu drugi uzastopni poraz nakon što je Mornar prije dva dana slavio u “Morači”.

Budućnost je na poluvremenu imala prednost od 37-40, u nastavku je imala i 7 poena prednosti ali je Sutjeska uspjela da se vrati i preokrene rezultat.

Već na startu posljednje četvrtine Nikšićani su došli do dvocifrene prednosti koju su na kraju uspjeli i da zadrže. Najbolji igrač utakmice bio je Pavlićević sa čak 32 poena dok je Knežević ubacio 21. U gostujućem timu Barović je postigao 15 poena a Suad Šehović dva manje.

U polufinalnoj seriji Budućnost će kao prvoplasirana ekipa igrati protiv četvrtoplasiranog Lovćena dok će se za drugo mjestu u finalu boriti Mornar i Sutjeska.