Novi gol Stefana Mugoše – Inčon poražen od Sangjua

Piše: Ognjen 836 pregleda Dodaj komentar

Nekada šampion, danas zakucan za dno. Nikako ne ide Inčonu u prvom dijelu prvenstva Južne Koreje, a novu ranu nanio mu je Sangju, koji ga je tukao i to kao gost – 2:1.

Čak je Inčon i poveo, vrlo rano. Crnogorski napadač Stefan Mugoša je pogotkom u 8. minutu doveo svoj tim u vođstvo i time poslao poruku selektoru Ljubiši Tumbakoviću da je u dobroj formi pred nadolazeće utakmice u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Ali, Inčon nije izdržao. Sangju je krenuo svim silama po preokret i došao je do njega. Najpre je Park Jong Đi u 38. minutu izjednačio, a potpuni obrt donio je Li Tae Hi u 55. minutu.

Inčonu je ovo četvrti uzastopni poraz, dok je Sangju preskočio u gornji dio tabele. Makar dok se ne kompletira cijelo 13. kolo.