Nova sigurna pobjeda – Budućnost bolja i od Nižnjeg Novgoroda

Piše: Ognjen 672 pregleda Dodaj komentar
Košarkaši Budućnosti na meču sa N. Novgorodom
Druga pripremna utakmica i još jedna pobjeda Budućnost Voli, ovoga puta protiv Nižnji Novgoroda.

Naša šampion je slavio i u drugom prijateljskom meču u Kranjskoj Gori. Ovog puta je savladana ekipa Nižnji Novgoroda rezultatom 79-74. Rezultati po četvrtinama 22:16 ; 18:14 ; 16:15 ; 23:29.

Plavi momci su kontrolisali meč od početka do kraja utakmice i do poluvremena već imali 10 poena prednosti. U nastavku meča ekipa je kontrolisala utakmicu i održavala prednost koja je išla i do 15 poena razlike. Na ovom meču poene je postiglo čak 10 igrača naše ekipe. Najefikasniji su bili Starovlah 14, Cobbs 12, Martin 10, Meiers 9, Bamforth 8, Milošević 8, D. Nikolić 6 poena.

Budućnost Voli će učestvovati na memorijalnom turniru “Mirza Delibašić” u Sarajevu 6. i 7. septembra.